effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Zespół Effective PR
Paulina Gadomska-Dzięcioł

Założycielka Effective PR. Od wielu lat doradza w zakresie zintegrowanej komunikacji marketingowej i PR. Współtworzy i wdraża strategie komunikacji dla firm z sektorów budownictwo i wnętrza, nieruchomości, usługi profesjonalne, motoryzacja. Wspiera zarządzanie wizerunkiem osób i firm świadczących usługi profesjonalne, takich jak kancelarie prawne, doradcy, architekci, inwestorzy i deweloperzy.

Zaangażowana we wspieranie idei przedsiębiorczości kobiet oraz propagowanie koncepcji zrównoważonego rozwoju w biznesie. Autorka publikacji i prelekcji nt. komunikacji projektów CSR. Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce.

Joanna Stankiewicz

Oaza spokoju i wyważenia. Mistrzyni słowa pisanego, specjalizująca się w języku profesjonalistów handlu, nieruchomości i doradztwa biznesowego. W branży public relations od ponad 13 lat.

Monika Pezda

Ekspertka budowania najlepszych relacji. Z każdym. Perfekcyjna słuchaczka. Konstruktywnie nastawiona do najżmudniejszych zagadnień. Prowadzi projekty offline i online dla firm o profilu budowlanym, wnętrzarskim, motoryzacyjnym i doradczym. Lubi wyzwania z obszaru kultury i edukacji.

Andrzej Pukos

Rzeczowy i obiektywny, choć nie pozbawiony emocji. Wulkan kreatywności, tworzący rekordową ilość contentu dla budownictwa. Znawca najnowszych technologii niezbędnych w komunikacji. W social mediach porusza się ze swobodą i wdziękiem.

Kamila Rybikowska

Człowiek renesansu i nieocenione wsparcie konsultantów Effective PR. Jej specjalność to bezpośrednie kontakty z mediami i instytucjami oraz pozyskiwanie danych i zarządzanie nimi. Pełni funkcje redaktora i korektora, ale też office i HR managera. Jest głosem naszej agencji – to właśnie ją usłyszycie dzwoniąc do biura.