effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasoweWarsaw Build
Polscy projektanci z pomysłem – Diamenty Designu 2016 rozdane

8 grudnia 2016

Powrót do natury, minimalizm i wielofunkcyjność – takie trendy królowały wśród najlepszych projektów wyłonionych w konkursie „Diamenty Designu” podczas Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2016. Jury doceniło nowatorskie propozycje polskich projektantów, które w najciekawszy sposób czerpały z inspiracji współczesnego wzornictwa.

Więcej

Za nami kolejna edycja targów Warsaw Build

2 grudnia 2016

Ponad 2100 odwiedzających i 89 wystawców z 13 krajów Europy i Azji, prezentujących najnowsze produkty i rozwiązania z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz − uczestniczyło w tegorocznych targach Warsaw Build 2016. Profesjonaliści z branży dyskutowali o najważniejszych zagadnieniach i nowych trendach w sektorze budowlano-wnętrzarskim.

Więcej

Międzynarodowe Targi Warsaw Build ponownie zawitają do Warszawy

10 listopada 2016

Już 16 listopada 2016 r. w Warszawie rozpoczynają się IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016 – wydarzenie zbliżające przedstawicieli branży i inwestorów.  Przez trzy dni odwiedzający warszawską halę EXPO XXI będą mogli z bliska zapoznać się z nowościami rynku materiałów budowlanych z kraju i zagranicy, poznać aktualne trendy wyposażenia wnętrz i porozmawiać z ekspertami.

Więcej

Warsaw Build 2016 pod znakiem zrównoważonego projektowania

9 listopada 2016

Organizatorzy zbliżających się Targów Warsaw Build 2016 zapowiadają liczne dyskusje, konferencje i panele eksperckie – dedykowane architektom. W programie zagadnienia związane m.in. z energooszczędnym projektowaniem czy wykorzystaniem technologii BIM. Trzydniowe wydarzenie rozpoczyna się w środę 16 listopada 2016 r. w EXPO XXI Warszawa.

Więcej

Energooszczędność, projektowanie i wnętrza na Warsaw Build 2016

8 listopada 2016

Najnowsze rozwiązania budowlane i wykończeniowe z całego świata będzie można zobaczyć podczas IV Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016. Wydarzenie odbywać się będzie od 16 do 18 listopada 2016 r. w EXPO XXI Warszawa. W programie także bezpłatne wykłady i dyskusje na aktualne tematy, związane m.in. z energooszczędnym budownictwem czy zrównoważonym projektowaniem małych przestrzeni.

Więcej

O polskiej stolarce na Warsaw Build 2016

4 listopada 2016

Polska jest obecnie największym eksporterem stolarki budowlanej w Europie, oferującym wysoką jakość i najlepsze technologie w zakresie energooszczędności. Aktualne trendy i innowacyjne rozwiązania na rynku stolarki będą jednym z tematów tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016. Wydarzenie rozpoczyna się już 16 listopada 2016 r.

Więcej

Warsaw Build 2016 – bogaty program spotkań branży budowlanej!

12 października 2016

IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016, odbędą się w dniach 16-18 listopada w EXPO XXI Warszawa. W programie spotkania eksperckie, dyskusje i konferencje, poświęcone m.in. ekologicznym trendom w budownictwie i najnowszym technologiom projektowym. Udział w wydarzeniu potwierdzili wystawcy z kraju i zagranicy.

Więcej

Ekologiczne trendy coraz bardziej widoczne

29 września 2016

W najbliższych trzech latach liczba zielonych budynków podwoi się na całym świecie a branżę budowlaną praktycznie zdominują energooszczędne technologie. Tymczasem Polska powoli dojrzewa do ekologicznych standardów.

Więcej

Bez know-how nie ma kontraktu

21 września 2016

W branży budowlanej podstawą prywatnych zleceń staje się wiedza oraz innowacyjność. Z kolei kontrakty sektora publicznego ciągle opierają się wyłącznie na cenie.

Więcej

Nie przegap szansy i wyróżnij swój produkt tytułem „Diament Stolarki”!

16 września 2016

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie producenci okien, drzwi, bram garażowych i osłon okiennych mogą zgłosić swoje produkty do udziału w 3. edycji konkursu wzorniczego „Diamenty Stolarki”. Udział w konkursie jest bezpłatny. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2016 r.

Więcej