effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasoweStrial
Strial Winter – i zima Cię nie powstrzyma

2 października 2018

Jeżeli nie chcemy dać się zaskoczyć zimie, warto już teraz pomyśleć o wyborze odpowiednich opon zimowych. Nowe ogumienie wprowadza na rynek francuska marka Strial, która oferuje opony z segmentu budżetowego.

Więcej

Zimowa jazda pod kontrolą – nowa opona STRIAL SUV Winter dostępna w Polsce

20 października 2017

Francuska marka STRIAL wprowadza na polski rynek nowy model opony zimowej, dedykowanej pojazdom typu SUV i 4×4. Opona Strial SUV Winter została zaprojektowana z myślą o bezpiecznej jeździe w zimowych warunkach i zoptymalizowanych osiągach w przystępnej cenie.

Więcej

Nowa opona dostawcza STRIAL 201 – bezpiecznie i ekonomicznie zimą

21 października 2016

Przeznaczona do samochodów dostawczych i vanów opona STRIAL 201 jest przystępną cenowo alternatywą dla opon całorocznych lub ponownej eksploatacji opon z poprzedniego sezonu. Model wyróżnia duża ładowność i odpowiednia wytrzymałość. Rozwiązania konstrukcyjne zapewniają bezpieczeństwo kierowcy i ładunku w warunkach zimowych oraz długie przebiegi.

Więcej

Opona zimowa STRIAL 601 – bezpieczna jazda w dobrej cenie

26 września 2016

Niemal połowa polskich kierowców, decydujących o zakupie nowych opon zimowych, sięga po produkty z segmentu ekonomicznego[1], szukając najlepszej jakości w ramach najniższej ceny. Odpowiedzią na ich potrzeby jest nowoczesne ogumienie europejskiej marki STRIAL, którego pełna oferta dostępna jest Polsce od 2016 roku. Najnowsza opona zimowa STRIAL 601 zapewnia dobre osiągi w zimowych warunkach, w przystępnej cenie.

Więcej