effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasoweStanley
Czy nowa młotowiertarka STANLEY® FATMAX® przeskoczyła konkurencję?

2 maja 2018

Już niedługo w sprzedaży pojawi się młotowiertarka STANLEY® FATMAX® FMCD900M1S. Model ten wypełnia lukę na rynku, oferując znacznie większą wydajność od młotowiertarek konkurencyjnych i zachowując lekką, poręczną formę. Ważące zaledwie 3kg urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie praca wymaga dużej mobilności i zaawansowanych rozwiązań.

Więcej

Torby z funkcjonalnością skrzynki narzędziowej

5 lutego 2018

Nowe, wielofunkcyjne torby na narzędzia STANLEY® FATMAX® to jedne z tych produktów, które są estetyczne i pozytywnie przechodzą wszelkie testy na praktyczność i wytrzymałość.

Więcej

Młotki STANLEY® FIBERGLASS – idź za ciosem!

8 listopada 2017

STANLEY® prezentuje nową gamę młotków FIBERGLASS. Wyróżniają się one większą siłą uderzenia niż poprzednie generacje tych narzędzi, są lepiej wyważone, bardziej wytrzymałe oraz – dzięki antypoślizgowej rękojeści – wygodniejsze w użyciu. Ciężka praca właśnie stała się lżejsza!

Więcej

Sprzątanie miejsca pracy może wciągać – oto nowy odkurzacz STANLEY FATMAX®!

21 września 2017

STANLEY FATMAX® prezentuje najnowszy model odkurzacza warsztatowego do pracy na mokro i na sucho. Moc ssania 954 litry na minutę, zbiornik 7,5 litra oraz wąż długi na 2,4 metra z szeroką dyszą i końcówką do szczelin sprawiają, że sprzątanie miejsca pracy z suchych i mokrych zanieczyszczeń jest wygodne i szybkie!

Więcej

Mierz wszystko jedną miarą… z linii STANLEY® MAX!

19 września 2017

Inżynierowie marki STANLEY® dokładają wszelkich starań, by ich produkty były skrojone na miarę oczekiwań fachowców i domowych majsterkowiczów. Planując nową odsłonę taśmy mierniczej STANLEY® MAX, musieli zmierzyć się z wysoko ustawioną poprzeczką, by osiągnąć sukces mierzony zadowoleniem użytkowników.

Więcej

Mniej znaczy więcej: nowa gama elektronarzędzi STANLEY FATMAX®10.8 V

31 lipca 2017

STANLEY FATMAX® wprowadza nową gamę urządzeń 10,8 V z dwoma akumulatorami Li-Ion w zestawie. Zakrętarkę, wiertarko-wkrętarkę i wiertarko-wkrętarkę z udarem zaprojektowano zgodnie z potrzebami profesjonalistów. Są niezastąpione w małych przestrzeniach i podczas długiej pracy z rękami uniesionymi nad głową.

Więcej

Linia prosta to nie taka prosta sprawa, czyli co potrafią nowe lasery STANLEY FATMAX

28 czerwca 2017

Co łączy budowę lub remont domu z… motylami? Okazuje się, że bardzo dużo. Zaraz przekonasz się, co mamy na myśli.

Więcej

Najbardziej uszczypliwa rodzina w Polsce: miniszczypce STANLEY FATMAX®

22 czerwca 2017

Marzenie każdego hobbysty-majsterkowicza i obowiązkowe wyposażenie warsztatu profesjonalisty. Tak w skrócie można przedstawić rodzinę miniszczypiec STANLEY FATMAX®.

Więcej

Multipilarka dla fachowców

23 maja 2017

Tnij płyty, drewno, rury i oszczędzaj czas! Wielozadaniowa pilarka STANLEY FATMAX® pozwala na łatwe i precyzyjne cięcie w pracach stolarskich i wodno-kanalizacyjnych, a także podczas tworzenia kuchni na wymiar.

Więcej

Na miarę potrzeb

28 marca 2017

Nowa miara STANLEY® MAX o długości taśmy 3 m, 5 m lub 8 m znajdzie zastosowanie w pracach DIY i profesjonalnych. Dwustronna taśma o szerokości 25 mm, magnetyczna końcówka i karabińczyk to najważniejsze zalety nowego produktu.

Więcej