effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasoweSnickers Workwear
Ochrona przed zimnem – ubiór warstwowy

21 grudnia 2018

Jeśli każdego dnia pracy musisz mierzyć się z ciężkimi warunkami pogodowymi, to warstwowa odzież robocza – której zadaniem jest minimalizowanie skutków kontaktu ciała z zimnem i wilgocią – rozwiązuje te problemy. Starannie dobrany ubiór warstwowy zapewnia optymalną temperaturę ciała i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu wydajność i komfort pracy będą ponadprzeciętne.

Więcej

Pozostań widoczny – pozostań bezpieczny

27 listopada 2018

Ciężkie warunki pracy? Zimno, mokro, ciemno i niebezpiecznie? Spokojnie! Szwedzka marka Snickers Workwear ma propozycje nawet na ekstremalne okoliczności. Kolekcja odzieży odblaskowej zwiększającej komfort i bezpieczeństwo jest bardzo szeroka i przemyślana. Szyta na każdą miarę, o nowoczesnym kroju. Czy to spodnie, czy to kurtka – raz przymierzone, pozostaną niezastąpionym towarzyszem podczas pracy w różnych warunkach.

Więcej

Odzież robocza dopasowana do kobiecej sylwetki

7 listopada 2018

Marka Snickers Workwear opracowała szeroki wybór fasonów odzieży roboczej dla kobiet bazując na najbardziej popularnych modelach dla mężczyzn. Obecnie oferuje pełną kolekcję odzieży potrzebnej zawodowej rzemieślniczce.

Więcej

Nieważna pogoda – ważna kurtka

18 października 2018

Zachowanie suchości i komfortu podczas pracy w deszczu jest kwestią wyboru właściwego rodzaju odzieży. Wybór ten zależy od kilku czynników: począwszy od rodzaju opadów, poprzez stopień intensywności pracy, temperaturę powietrza, aż po liczbę godzin spędzanych na zewnątrz. Odpowiednio dobrana kurtka stanowi podstawową warstwę odzieży zewnętrznej. Duży wybór kurtek przeznaczonych do różnorodnych prac w każdych warunkach pogodowych oferuje Snickers Workwear.

Więcej

Jak „druga skóra”

1 października 2018

Elastyczna odzież robocza Snickers Workwear znakomicie odzwierciedla ruchy ludzkiego ciała. Unikalne połączenie zaawansowanych technologicznie materiałów gwarantuje jej doskonałe dopasowanie oraz komfort noszenia. Ta nowa linia odzieży jest optymalnym wyborem do prac wymagających maksymalnej mobilności.

Więcej

Stylowy jak rzemieślnik

21 września 2018

Rzemiosło powoli wraca do łask. Posiadanie konkretnego fachu w ręku jest w naszym kraju coraz bardziej cenione, a dobrzy rzemieślnicy różnych specjalności są wręcz rozchwytywani przez klientów. W ich pracy liczą się nie tylko umiejętności własnych rąk, ale także dobrej jakości narzędzia oraz wygodna i trwała odzież.

Więcej

Ferie zimowe… to zadanie dla ubrań Snickers Workwear

17 stycznia 2018

Zimowe wakacje to dla najmłodszych czas odpoczynku i zabawy. Oprócz typowych dla tej pory roku aktywności, jak sanki, narty, łyżwy, na dzieci czekają atrakcje w postaci warsztatów, wypraw do kina czy rodzinnych wypadów w plener.  Z myślą o najmłodszych marka Snickers Workwear  – producent odzieży dla profesjonalistów, stworzyła ciepłą i przytulną bluzę RuffWork, zaprojektowaną pod kątem intensywnej zabawy dzieci na wolnym powietrzu.

Więcej

Podczas pracy zimą zatrzymaj ciepło blisko ciała

11 stycznia 2018

Gdy na zewnątrz zima, warto zaopatrzyć się w ciepłą bluzę z dzianiny, która ochroni przed chłodem podczas wielogodzinnej pracy. W tej roli doskonale sprawdzą się wygodne i funkcjonalne pulowery od Snickers Workwear, zaprojektowane jako druga warstwa zestawu odzieży profesjonalistów i rzemieślników, pracujących na powietrzu.

Więcej

Zimą komfort zaczyna się przy skórze

14 grudnia 2017

Podstawą zachowania komfortu termicznego, podczas pracy na świeżym powietrzu zimą jest utrzymanie ciepła jak najbliżej ciała. Dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie termoaktywnej Snickers Workwear każdy ma szansę czuć się dobrze we własnej skórze i ubraniu, tak podczas pracy, jak i aktywnego wypoczynku.

Więcej

Pracować – tak, marznąć – nie! Poznaj roboczą odzież zimową od Snickers Workwear

4 grudnia 2017

Kluczowym kryterium doboru ubrań dla profesjonalistów w okresie zimowym jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak niska temperatura, wiatr i opady. Aby zapewnić maksymalny komfort i wydajność pracowników wykonujących zadania w terenie, Snickers Workwear stworzył zaawansowaną odzież roboczą, która dzięki nowoczesnym tkaninom nie tylko izoluje, ale również oddycha, zapewniając optymalny komfort termiczny.

Więcej