effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasowePyramis
Stal, granit, a może ceramika?

24 września 2020

Przy zakupie nowego zlewozmywaka często pojawia się pytanie z jakiego materiału powinien być wykonany? Na rynku dostępnych jest wiele opcji, z których można wybierać:  zlewozmywaki ceramiczne, stalowe, konglomeratowe, potocznie nazywane granitowymi, oraz łączone z dwóch rodzajów materiałów, np. stalowo-granitowe czy też szklano-stalowe.

 

Więcej

Dwukolorowe nowości Pyramis do kuchni

24 marca 2020

Firma Pyramis wprowadza na rynek nowe baterie kuchenne: Bello Duo i Silvio Duo. Dwukolorowe baterie kuchenne zyskały zainteresowanie ze strony polskich klientów. Pasują one zarówno dla zlewozmywaków stalowych, jak i granitowych.

 

Więcej

Zmiana na szczycie Pyramis Polska

20 marca 2020

Grecki producent zlewozmywaków i armatury kuchennej powołał w Polsce na stanowisko Prezesa Zarządu Piotra Myśliwca, dotychczasowego Dyrektora ds. Handlowych firmy.  

 

Więcej

Trzy nowości w jednym zlewozmywaku – Siros

3 grudnia 2019

Siros to nowy model zlewozmywaka granitowego, który intryguje trzema nowościami: innowacyjnym systemem montażu, funkcjonalną półką i poszukiwanym przez polskich klientów kolorem.

Więcej

Lindos – wyróżnia się urodą

1 lipca 2019

Nazwa nowego modelu zlewozmywaka Pyramis pochodzi od nazwy miejscowości znajdującej się na wyspie Rodos. Jej cechą wyróżniającą, nawet w Grecji, jest uroda: kąpielisk, skalistych zatok i piaszczystych plaż.  

Więcej

Perlator Pyramis na Światowy Dzień Wody

15 marca 2019

Aby ograniczyć zużycie wody w domu można stosować wiele rozwiązań. Tych droższych, jak na przykład zmywarka, ekonomicznych jak nowy perlator Pyramis, czy życiowych jak szybki prysznic zamiast kąpieli w wypełnionej po brzegi wannie.

Więcej

Silvio – geometria i zaokrąglenia

15 lutego 2019

Grecki producent zlewozmywaków i armatury kuchennej wprowadza na polski rynek nową baterię kuchenną – Silvio. Na początku bateria będzie dostępna w trzech kolorach. 

Więcej

Stalowy czy granitowy?

24 stycznia 2019

Przy zakupie nowego zlewozmywaka często pojawia się pytanie, z jakiego materiału powinien być wykonany? Zastanawiając się nad tym, najczęściej wybieramy jedną z dwóch, najbardziej popularnych na rynku, opcji: stal lub granit.

Więcej

Nowy klejnot w kolekcji Pyramis

3 grudnia 2018

W kolekcji zlewozmywaków greckiej marki Pyramis pojawił się nowy klejnot – Korfu. O jego atrakcyjności decyduje kunsztowne wykonanie, modny design oraz wygoda użytkowania. Korfu jest nie tylko efektowny, ale również funkcjonalny, dzięki czemu może stać się poszukiwanym elementem wyposażenia kuchni.

Więcej

10 modeli, 2 szerokości i 5 długości

13 listopada 2018

Spawane narożniki, sztywna konstrukcja, głębokie i foremne komory to cechy wyróżniające zlewozmywaków nakładanych na szafkę marki Pyramis. Linia INTL obejmuje aż 10 modeli dostosowanych do szafek o różnych wymiarach. 

Więcej