effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasowePrestivo
Zimowe nowości oponiarskie

16 października 2019

Jesienne deszcze i coraz niższe temperatury nad ranem powodują, że powoli zaczynamy myśleć o wymianie opon. Nowe modele na sezon zimowy 2019/2020 wprowadziła, bardzo popularna w Wielkiej Brytanii, indonezyjska marka segmentu środkowego – Prestivo. Proponuje ona dwa modele opon wysokich osiągów przeznaczone do aut osobowych o dużej mocy: PV-W440 i PV-W300. Opony te sprawdzą się w autach miejskich, a także SUV-ach.

Więcej

Jeden komplet opon wystarczy!

12 sierpnia 2019

Opony wielosezonowe dobrze przyjęły się na polskim rynku, o czym świadczy utrzymujący się od kilku lat trend wzrostowy. Ich producenci prześcigają się w technologicznych rozwiązaniach, mających zagwarantować optymalny poziom bezpieczeństwa przy coraz lepszych osiągach. W każdym segmencie ogumienia znajdziemy warte uwagi modele.

Więcej

Opony dla wymagających kierowców aut klasy średniej

4 lipca 2019

Produkowane w Indonezji opony marki Prestivo są interesującą opcją dla kierowców poszukujących ponadprzeciętnych osiągów w przystępnej cenie. Sprawdzą się w autach miejskich, klasy średniej, a także SUV-ach. Prestivo jest jedną z najpopularniejszych marek ogumienia w Wielkiej Brytanii wśród użytkowników aut klasy średniej i premium.

Więcej