effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasoweNSG Group
NSG Group w czołówce największych firm woj. świętokrzyskiego

27 października 2016

NSG Group w Polsce, producent szkła i produktów szklanych marki Pilkington dla budownictwa i motoryzacji, po raz kolejny zajął wysoką pozycję w rankingu przedsiębiorstw województwa świętokrzyskiego. Grupa zajęła drugie miejsce wśród największych pracodawców w regionie i trzecie wśród firm z branży produkcji budowlanej.

Więcej

NSG Group i Solaria ogłosiły współpracę

30 września 2016

NSG Group, właściciel marki Pilkington, jeden z największych na świecie producentów szkła i Solaria, firma specjalizująca się w technologiach fotowoltaicznych zawarły umowę o współpracy. Będą produkowały wysokiej jakości półprzezroczyste zintegrowane systemy fotowoltaicznych ogniw tzw. BIPV (ang. Building Integrated Photovoltaics).

Więcej

Niezwykły koncert AUKSO i Vołosi w Nocnej Strefie Grania XXVI Festiwalu Muzyka w Sandomierzu

18 sierpnia 2016

NSG Group zaprasza na wspólny koncert jednej z najwybitniejszych orkiestr kameralnych w Europie – AUKSO – oraz kwintetu smyczkowego Vołosi. Artyści wystąpią 21 sierpnia 2016 r., w ramach zainicjowanego i wspieranego przez firmę cyklu Nocna Strefa Grania.

Więcej

Pilkington Automotive Poland partnerem jubileuszowego Rajdu Rzeszowskiego

2 sierpnia 2016

XXV Rajd Rzeszowski w tym roku zadebiutuje jako runda Rajdowych Mistrzostw Europy (ERC) awansując do miana drugiej największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce, tuż za Rajdem Polski, rundą WRC. Partnerem tegorocznej edycji wydarzenia, odbywającego się w dniach 4 – 6 sierpnia, jest Pilkington Automotive Poland, producent innowacyjnych szyb samochodowych, należący do koncernu NSG Group.

Więcej

Zmieniamy świat za pomocą technologii szkła – NSG Group na targach glasstec

13 lipca 2016

NSG Group, producent szkła marki Pilkington zaprezentuje swoje najnowsze produkty na Międzynarodowych Targach Produkcji i Przetwórstwa Szkła oraz Wyrobów Gotowych glasstec 2016 w Düsseldorfie, które odbędą się w dniach od 20 do 23 września br.

Więcej