effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasoweJuki
Kreatywny weekend z szyciem – warsztaty szycia JUKI na PGE Narodowy

28 lutego 2018

Miłośnicy DIY i domowego krawiectwa już w najbliższy weekend mogą przyłączyć się do wspólnego szycia i samodzielnie stworzyć własny niepowtarzalny T-shirt. Warsztaty odbywać się będą – w sobotę i niedzielę 3 i 4 marca, w ramach Slow Fashion na warszawskim stadionie PGE Narodowy. Na uczestników czekają instruktorzy, nowoczesne maszyny JUKI, a także wszelkie niezbędne tkaniny i akcesoria.

Więcej

Świąteczne dekoracje – uszyj samodzielnie! Warsztatownia JUKI na targach Slow Weekend w Warszawie

7 grudnia 2017

Wszystkich, którzy mają ochotę oderwać się od przedświątecznej gorączki w galeriach handlowych, a jednocześnie poczuć magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do wspólnego szycia świątecznych dekoracji. Bezpłatne warsztaty szycia dla dorosłych i dla dzieci odbywać się będą w dniach 9 i 10 grudnia br. podczas targów Slow Weekend przy ul. Mińskiej 65, w Warszawie. Na uczestników czekają nowoczesne maszyny JUKI, tkaniny i akcesoria. Wstęp wolny.

Więcej

Praktyczny i modny prezent? Nowoczesna maszyna do szycia!

1 grudnia 2017

Domowa maszyna do szycia jest w tym roku jednym z najmodniejszych prezentów. Marka JUKI podpowiada Mikołajowi mały i prosty w obsłudze model JUKI HZL-29Z, idealny do domowych przeróbek krawieckich, także dla początkujących. Nowoczesna maszyna zapewni idealne efekty i sprawi, że domowe szycie stanie się nową pasją obdarowanej osoby.

Więcej

Make it Yours – dzień kreatywnego szycia w sobotę 28 października w Warszawie

23 października 2017

Spotkania z projektantkami, blogerkami, konkurs krawiecki i mnóstwo kreatywnej zabawy czeka na uczestników otwartych warsztatów szycia Make it Yours, organizowanych przez markę JUKI. Wszystkich chętnych do zmierzenia się z igłą i wyobraźnią zapraszamy już w najbliższą sobotę 28.10.2017 do Warszawy na ul. Mysiej 3.

Więcej

Make it Yours – dzień kreatywnego szycia w sobotę 28 października w Warszawie

17 października 2017

Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w szyciu, poznać nowe technologie i sposoby kreatywnego tworzenia, porozmawiać z projektantkami i szyjącymi blogerkami – marka JUKI zaprasza na otwarte warsztaty szycia Make it Yours. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 28.10.2017 w Warszawie przy ul. Mysiej 3.

Więcej

Wygoda i wysoka jakość pikowania z nową maszyną TL2010Q od JUKI

17 lipca 2017

Z myślą o pikowanych przeszyciach i coraz popularniejszych patchworkach japońska marka JUKI opracowała najnowszy model półprzemysłowej maszyny – JUKI TL2010Q. Dzięki wzmocnionej konstrukcji i praktycznym rozwiązaniom, stosowanym w maszynach przemysłowych, urządzenie ułatwia pracę z kilkoma warstwami tkanin różnej grubości i zapewnia równomierne prowadzenia ściegu.

Więcej

Bezpłatne warsztaty szycia z marką JUKI – w weekend 10 i 11 czerwca w Warszawie

7 czerwca 2017

Japońska marka JUKI zaprasza na bezpłatne warsztaty szycia, które odbywać sie będą przez cały weekend 10-11 czerwca br. w Soho Faktory w Warszawie. Pod okiem instruktora będzie można wykonać wakacyjne akcesoria, takie jak kolorowy worko-plecak, obowiązkowy must-have tego lata. Na uczestników czekają nowoczesne maszyny, tkaniny i akcesoria. Wstęp wolny.

Więcej

Wiosenna aranżacja okna – zrób to sama!

4 kwietnia 2017

Wiosna to doskonały moment na zmiany, także te w wystroju domowego wnętrza. Sporą część z nich możemy przeprowadzić samodzielnie bez dodatkowych kosztów i zakupów. Wystarczy odrobina wyobraźni oraz domowa maszyna do szycia, by nasze okna zyskały wiosenną oprawę. 

Więcej

Maszyna do szycia dla dzieci – kreatywny prezent świąteczny od JUKI

7 grudnia 2016

By świąteczny prezent dla najmłodszych był wyjątkowy i sprawiał radość przez długi czas, warto wybrać coś rozwijającego i oryginalnego. Ciekawym pomysłem jest maszyna do szycia dla dzieci. Bezpieczny i prosty w obsłudze model JUKI HZL-12Z pomoże kształtować wyobraźnię, zdolności manualne i stawiać pierwsze kroki w kierunku wspaniałej pasji.

Więcej

Gwiazdkowy prezent, który pobudza kreatywność

4 listopada 2016

Nowoczesna i wygodna maszyna do szycia, japońskiej marki JUKI, to doskonały pomysł na świąteczny prezent – zwłaszcza dla tych, którzy dopiero odkrywają swój krawiecki talent. Najnowszy, prosty w obsłudze model JUKI HZL-HD40 sprawi, że domowe szycie stanie się kreatywną zabawą i nową pasją.

Więcej