effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasoweBlack & Decker
Elektronarzędzia zasilane powerbankiem?

20 lutego 2018

Nie każdy jest specjalistą od remontów i prac wykończeniowych, nie wszyscy są też zapalonymi majsterkowiczami. Jednak większość z nas z pewnością zgodzi się, że warto mieć w domu przynajmniej podstawowe elektronarzędzia, najlepiej bezprzewodowe – one na pewno się przydadzą. Ale co z akumulatorem? Ma leżeć w szufladzie i się marnować? Otóż nie! BLACK+DECKER™ przedstawia 12V SYSTEM, czyli gamę podstawowych elektronarzędzi zasilanych akumulatorem pełniącym również funkcję… powerbanku dla twojego smartfona!

Więcej

Bezprzewodowy pogromca sierści – poznaj odkurzacze GEN10 PET od Black and Decker

19 grudnia 2017

Zwierzaki – jak tu ich nie kochać? Gdy rano kot budzi nas mruczeniem, a pies radośnie macha ogonem, ciesząc się na nasz widok, dostajemy zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień. Ale zwierzęta to nie tylko przyjemności – trzeba także po nich sprzątać. Black and Decker przychodzi z pomocą wszystkim opiekunom naszych braci mniejszych i to niezależnie od gatunku. Poznaj nowe odkurzacze bezprzewodowe GEN10 PET!

Więcej

Podaruj więcej z BLACK+DECKER. Taki prezent to dopiero początek

8 grudnia 2017

Specjalnie z okazji świąt Bożego Narodzenia BLACK+DECKER™ przygotował ofertę zestawów bezprzewodowych oraz przewodowych elektronarzędzi w torbach lub twardych walizkach. Dwadzieścia trzy komplety – których bazą są m. in. wiertarki, wiertarko-wkrętarki, zakrętarki, wyrzynarki, pilarki, szlifierki i wiertarki udarowe – zawierają wszystkie narzędzia niezbędne do majsterkowania lub wykonania podstawowych prac remontowych.

Więcej

Zgrana paczka, czyli zestaw akumulatorowych elektronarzędzi BLACK+DECKER

29 listopada 2017

Co łączy budowę domku na drzewie, renowację pięćdziesięcioletniej peerelowskiej komody oraz podwieszanie sufitu w przedpokoju? Wszystkie te zadania zrealizujesz przy pomocy nowego zestawu bezprzewodowych elektronarzędzi BLACK+DECKERTM.

Więcej

Odkurzacz odzyskujący czas

24 listopada 2017

Koniec z marnowaniem czasu na odkurzanie! Wyposażony w filtr HEPA odkurzacz automatyczny BLACK+DECKER™ RVA425B sam posprząta dom omijając przeszkody i schody, a potem wróci do stacji dokującej, aby naładować akumulator. Można go obsługiwać za pomocą intuicyjnej aplikacji, połączyć się z nim przez Bluetooth, personalizować kolorem, a nawet sterować osobiście. Poznajcie się bliżej!

Więcej

Brud ma pozamiatane!

19 października 2017

Brud i kurz pojawiają się w naszym domu zaskakująco często. Na szczęście dla nas, a na złość paprochom, rozdeptanym chrupkom i zwierzęcej sierści, powstała nowa szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™. Szczotka łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnej „Kaśki” oraz odkurzacza, jednocześnie zyskując przewagę, gdy chodzi o wygodę i szybkość sprzątania!

Więcej

Majsterkowanie też może być smart

30 maja 2017

SMART TECH to nowa bateria bluetooth BLACK+DECKER™, która naładuje nie tylko gamę ponad 30 bezprzewodowych elektronarzędzi do domu i ogrodu, ale także smarfon i tablet. Dedykowana aplikacja podsuwa majsterkowiczom ciekawe projekty, pokazuje stan naładowania baterii, odnajduje ją w rozgardiaszu domowego warsztatu, a nawet umożliwia zdalne zablokowanie.

Więcej

Rękawica Steamitt™ – moc pary w twoich rękach

22 marca 2017

Nowa rękawica parowa Steamitt™ od BLACK+DECKER™ skutecznie czyści różne elementy wyposażenia domu, bez użycia detergentów. Para wodna usuwa z zabrudzonych powierzchni do 99,9% bakterii, a brak konieczności stosowania chemii sprawia, że sprzątanie staje się przyjazne dla zdrowia i kieszeni.

Więcej

BFW: Bardzo Fajne Wkrętarki

18 stycznia 2017

BLACK+DECKER™ wprowadza na rynek 3 modele wiertarko-wkrętarek dla majsterkowiczów. Dzięki odpowiednio dobranym funkcjom to doskonałe uzupełnienie amatorskiego warsztatu. Dwa biegi, udar, czy prosty kompakt? Wybór zależy tylko od fantazji.

Więcej

Stanley Black & Decker partnerem EXTREME

10 stycznia 2017

Stanley Black & Decker w 2016 r. współpracował z firmą EXTREME, organizatorem wydarzeń sportowych i właścicielem kanału telewizyjnego. Umowa przewidywała partnerstwo w międzynarodowych eventach oraz sponsoring ponad 15 sportowców m.in. downhillowca Wyna Mastersa, deskorolkarza Danniego Leona i zawodnika BMX Cama Peaka.

Więcej