effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasoweApsys
Apsys ekotransparentny

9 marca 2018

Certyfikat ISO 14001 oraz 13 certyfikatów BREEAM In-Use przyznanych Apsys za wysokie standardy i kompetencje zarządcze potwierdzają najwyższą jakość polityki społecznej odpowiedzialności biznesu realizowanej przez organizację.

Więcej

Doskonałe wyniki Apsys Polska za rok 2017

15 lutego 2018

Apsys Polska podsumował wyniki zarządcze za 2017 rok. Centra handlowe z portfolio zarządzanego przez organizację wygenerowały w zeszłym roku ponad 1 miliard EUR obrotu i zanotowały 138 milionów odwiedzin. Wyniki doceniło m.in. jury konkursu „CEE Retail Awards”, które 8 lutego 2018 r. uznało Apsys Polska za najlepszego zarządcę centrów handlowych w regionie Europy Środkowo – Wschodniej.

Więcej

Apsys Polska nagrodzony w rankingach ekonomicznych

6 lutego 2018

Spółka Apsys Polska znalazła się w gronie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. W najnowszym rankingu Diamenty Forbesa uplasowała się na trzecim miejscu wśród przedsiębiorstw średniej wielkości, a w zestawieniu Gazele Biznesu dołączyła do grona stu najbardziej dynamicznych firm sektora MSP.

Więcej

Apsys Polska: 420 umów najmu na 71 tys. mkw. w 2017 r.

31 stycznia 2018

W 2017 roku dział najmu Apsys Polska podpisał 420 umów na ponad 71 000 mkw. GLA w zarządzanym przez siebie portfolio. Można to porównać do pełnej komercjalizacji bardzo dużego centrum handlowego.

Więcej

Posnania zwycięzcą Eurobuild Awards

12 grudnia 2017

Posnania, flagowy projekt spółki Apsys w Polsce, wygrała w konkursie Eurobuild Awards 2017 w kategorii „Nowe Centrum Handlowe Roku”. To już kolejna w tym roku nagroda potwierdzająca, że Posnania należy do największych i najbardziej nowoczesnych centrów handlowo – lifestylowych w Polsce i Europie Środkowej.

Więcej

Doskonały wynik Posnanii w certyfikacji Breeam

15 listopada 2017

Spółka Apsys Polska uzyskała dla swojego flagowego projektu – centrum Posnania,  certyfikat Breeam International New Construction z wynikiem „excellent”. Została też po raz kolejny w tym roku wybrana najlepszym zarządcą nieruchomości komercyjnych.

Więcej

Apsys Polska najlepszym zarządcą

6 listopada 2017

Spółka Apsys Polska, po raz kolejny, została wybrana najlepszym zarządcą nieruchomości, a Justyna Kur – wiceprezes zarządu Apsys Polska, najlepszym menedżerem zarządzającym nieruchomościami w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2017.

Więcej

Apsys zakończył nowy projekt w Piotrkowie Trybunalskim

22 października 2017

Spółka Apsys Polska zarządzała projektem budowy nowej powierzchni handlowej w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Powstanie tu hipermarket sieci Carrefour. Wartość zrealizowanego projektu to 10 milionów złotych.

Więcej

Apsys zdobywa pulę nagród podczas PRCH Retail Awards 2017

16 października 2017

Spółka Apsys Polska została kilkukrotnie uhonorowana podczas 7 edycji konkursu PRCH Retail Awards. Jej flagowy projekt – Posnania, wybrano najlepszym nowym centrum handlowym roku, a inaugurujące działalność Posnanii wydarzenie uznano za najlepszą kampanię otwarcia. Apsys został doceniony również za organizację najważniejszego wydarzenia w branży,  dwie kampanie CSR oraz kampanię prosprzedażową.

Więcej

Dział leasingu Apsys Polska zamyka III kwartał 2017 roku umowami na 19 tys. m2 GLA

5 października 2017

W III kwartale 2017 roku spółka Apsys zawarła 96 umów najmu na łączną powierzchnię 19 tys. m2 GLA. Umowy dotyczą najmu powierzchni w 23 centrach handlowych portfolio zarządzanego przez Apsys Polska. Są to zarówno umowy wprowadzające nowe marki do centrum, jak również przedłużenia umów wygasających w najbliższym czasie. Obecnie Apsys posiada w zarządzaniu 2000 umów najmu.

Więcej