effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasowe
Pierwsze centrum szkoleń IPAF w Polsce

5 kwietnia 2018

W Polsce powstało pierwsze Centrum Szkoleniowe IPAF (International Powered Access Federation). Otworzyła je firma Riwal, specjalista w branży podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych, która współpracuje z IPAF w zakresie edukacji na temat bezpieczeństwa pracy na wysokości.

Więcej

Geneva International Motor Show 2018 z nowościami oponiarskimi marki YOKOHAMA

20 marca 2018

Przez tegoroczne targi Geneva International Motor Show przewinął się kilkusettysięczny tłum międzynarodowych gości. Licznym zwiedzającym Yokohama, producent opon premium, zaprezentował najnowsze produkty i rozwiązania techniczne. Oprócz przeznaczonej na światowe rynki całorocznej opony osobowej, japońska marka przedstawiła pierwszą zimową oponę bezdętkową oraz najnowsze modele opon, konstruowanych z wykorzystaniem przyjaznej środowisku technologii BluEarth.

Więcej

Przyczepność najwyższej klasy – nowa opona YOKOHAMA do dużych pojazdów

13 marca 2018

Nowe ogumienie japońskiej marki YOKOHAMA – BluEarth RV-02 – ucieszy właścicieli crossoverów i minivanów. Cicha opona, o doskonałej przyczepności (klasa A), umożliwia bezpieczną stabilną jazdę i mniejsze spalanie. Model zaprojektowano z wykorzystaniem najnowszych japońskich rozwiązań, gwarantujących trwałość.

Więcej

Spaliny w ogrodzie nie są już w modzie

12 marca 2018

DeWALT® przedstawia nową linię akumulatorowych elektronarzędzi ogrodowych Pro Landscaping – jak zawsze mocnych i niezawodnych urządzeń do wykonywania przeróżnych prac w terenie zielonym. Pojemne litowo-jonowe akumulatory zapewniają doskonały czas pracy, najlepsze materiały gwarantują trwałość sprzętu i odporność na uderzenia, a bezszczotkowe silniki, obecne w każdym elektronarzędziu z tej linii, są bardzo solidne i wytrzymałe. Sprzęt linii Pro Landscaping objęty jest – jak wszystkie urządzenia marki – trzyletnią gwarancją.

Więcej

Apsys ekotransparentny

9 marca 2018

Certyfikat ISO 14001 oraz 13 certyfikatów BREEAM In-Use przyznanych Apsys za wysokie standardy i kompetencje zarządcze potwierdzają najwyższą jakość polityki społecznej odpowiedzialności biznesu realizowanej przez organizację.

Więcej

Pyramis rozdaje mydełka neutralizujące kuchenne zapachy

8 marca 2018

Pyramis Polska przygotował ofertę promocyjną dla klientów zainteresowanych zakupem do domu nowego zlewozmywaka. Do wybranych modeli zlewozmywaków marki Pyramis, zaprezentowanych w ramach „Oferty Specjalnej” ważnej od 1 marca do 31 sierpnia br., dodawane jest mydełko ze stali nierdzewnej, które neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Więcej

Napełnij bak i zabezpiecz lakier!

7 marca 2018

Czy nie byłoby wygodniej, gdyby wynajmowane do pracy na wysokości maszyny były zatankowane do pełna? Czy istnieje jakiś sposób, aby chlapiąca farba nie zniszczyła powłoki lakierniczej przy wykonywaniu prac malarskich? Takie rozwiązania proponuje firma Riwal, specjalista w branży podnośników i podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych. Dzięki nim maszyna od razu po dostawie jest w pełni gotowa do pracy.

Więcej

Polacy trzykrotnie na podium narciarskich Mistrzostw Świata INAS

6 marca 2018

W piątek, 2 marca, zakończyły się Mistrzostwa Świata INAS w narciarstwie zjazdowym i biegowym osób z niepełnosprawnością intelektualną. Podczas czterodniowych zawodów na zakopiańskich stokach rywalizowało sześćdziesięciu narciarzy z dziewięciu krajów: Austrii, Czech, Estonii, Francji, Japonii, Polski, Rosji, Szwecji i Turcji. Polacy wywalczyli złoto i dwa srebra. W ogólnym rankingu medalowym dominowali Rosjanie, za nimi uplasowali się Japończycy i Francuzi.

Więcej

Najnowsze modele opon i technologie YOKOHAMA na targach Geneva International Motor Show 2018

5 marca 2018

Yokohama, producent opon premium, zapowiedział prezentację najnowszych produktów i rozwiązań technicznych podczas targów Geneva Motor Show. Oprócz przeznaczonej na światowe rynki całorocznej opony osobowej, japońska marka przedstawi pierwszą zimową oponę bezdętkową oraz najnowsze modele opon, konstruowanych z wykorzystaniem przyjaznej środowisku technologii BluEarth.

Więcej

Kreatywny weekend z szyciem – warsztaty szycia JUKI na PGE Narodowy

28 lutego 2018

Miłośnicy DIY i domowego krawiectwa już w najbliższy weekend mogą przyłączyć się do wspólnego szycia i samodzielnie stworzyć własny niepowtarzalny T-shirt. Warsztaty odbywać się będą – w sobotę i niedzielę 3 i 4 marca, w ramach Slow Fashion na warszawskim stadionie PGE Narodowy. Na uczestników czekają instruktorzy, nowoczesne maszyny JUKI, a także wszelkie niezbędne tkaniny i akcesoria.

Więcej

Strona 1 z 1912345...10...Ostatnia »