effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasowe
Marketing w czasie pandemii – Golden Arrow 2021

8 kwietnia 2021

Golden Arrow 2021 to XVI edycja konkursu promującego najlepsze i najbardziej efektywne projekty z zakresu marketingu zintegrowanego. Po raz pierwszy obejmuje ona przedsięwzięcia, które powstały i były zrealizowane w czasie trwającej pandemii – od 7 maja 2020 r. do 7 maja 2021 r. Jak to wpłynęło na kampanie marketingowe, dowiemy się już w czerwcu.

Więcej

Colours of Wellbeing – trendy Rockfon w projektowaniu wnętrz

4 marca 2021

Najpopularniejszy kolor sufitu to bez wątpienia biały! Ale czy sufit musi być biały? Dlaczego nie wykorzystać kolorów w nowym projekcie? Prezentujemy kolekcję kolorów Rockfon, zainspirowaną najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz.

Więcej

Yokohama Rubber rozwija technologię inteligentnej opony

4 marca 2021

SensorTire to nowoczesna technologia inteligentnych, podłączonych do Internetu, autonomicznych opon do samochodów osobowych. Rozwiązanie firmy Yokohama będzie wspierać rozwój mobilności i przyczyniać się do trwałej poprawy bezpieczeństwa i komfortu życia.

Więcej

Granice aktywności arbitra: COLD BENCH vs HOT BENCH

23 lutego 2021

17 lutego 2021 r. z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Sądownictwa Polubownego odbyła się dyskusja dotycząca granic aktywności arbitra podczas postępowania. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele środowiska arbitrażu w Polsce. Gospodarzami spotkania byli:Prezes Zarządu PSSP adw. prof. UŁ dr hab. Eligiusz Krześniak, Partner zarządzający w kancelarii Squire Patton Boggs oraz mec. Michał Kocur, Sekretarz Generalny PSSP i wspólnik Kancelarii Kocur i Wspólnicy.

Więcej

Sufity Rockfon MediCare® w Centrum Zdrowia Dziecka

23 lutego 2021

W otwartej 18 lutego 12-kondygnacyjnej strefie wind Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” znalazły się akustyczne sufity MediCare®. Rockfon przekazał na ten cel niemal 300 m2 specjalistycznych rozwiązań dedykowanych służbie zdrowia.

Więcej

Jak projektować wnętrza szpitali?

15 lutego 2021

Poziom hałasu w szpitalach i placówkach służby zdrowia wzrósł dwukrotnie[1] od 1972 r. Hałas generowany jest tu przez sprzęt, alarmy medyczne i ludzi. Kluczowym wyzwaniem, szczególnie w dobie pandemii, jest tu również zapewnienie bezpieczeństwa higienicznego w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się infekcji. Sprzymierzeńcem w pokonaniu tych problemów są współczesne rozwiązania architektoniczne, dobierane na etapie projektowania pomieszczeń szpitalnych.

Więcej

Efektowny sufit tworzy unikalne wnętrza

20 stycznia 2021

Sufit najczęściej kojarzy nam się z białą, płaską i nudną powierzchnią. Wiele osób nie uważa go za część wystroju wnętrza, a co za tym idzie nie bierze pod uwagę unikalnego projektu sufitu podczas aranżacji. Tymczasem dobry projekt sufitu powinien przyciągać wzrok i uzupełniać resztę wystroju wnętrza.

Więcej

Są wartości, których nie mierzy się stanem konta

24 listopada 2020

Rockfon wspiera zdrowie. Wywiad z Patrycją Piekutowską, światowej sławy skrzypaczką zaangażowaną w działalność charytatywną na rzecz Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”. Obecnie pierwszym w historii istnienia szpitala ambasadorem Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

 

Rozmawia Lizaveta Biaskubskaya, Rockfon.

Więcej

Jak wybrać akustyczny sufit modułowy?

24 listopada 2020

Wybór modułowego sufitu podwieszanego może być żmudnym procesem. Do wyboru mamy system ukryty, częściowo ukryty lub widoczny. Który będzie najbardziej odpowiedni do naszego projektu architektonicznego?

Więcej

Stal, granit, a może ceramika?

24 września 2020

Przy zakupie nowego zlewozmywaka często pojawia się pytanie z jakiego materiału powinien być wykonany? Na rynku dostępnych jest wiele opcji, z których można wybierać:  zlewozmywaki ceramiczne, stalowe, konglomeratowe, potocznie nazywane granitowymi, oraz łączone z dwóch rodzajów materiałów, np. stalowo-granitowe czy też szklano-stalowe.

 

Więcej