effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Biuro prasowe
Raport niefinansowy źródłem cennych informacji

3 stycznia 2019

W 2018 roku polskie spółki rozpoczęły publikowanie pierwszych, obowiązkowych sprawozdań niefinansowych. Spełnienie nowego wymogu legislacyjnego stało się dla wielu z nich wyzwaniem, związanym m.in. z koniecznością systematycznego gromadzenia i monitorowania większej liczby danych. Jednak nowy obowiązek leży w interesie przedsiębiorstw, gdyż uzupełnia informacje na temat ich wyceny prezentowane w sprawozdaniach finansowych. Te ostatnie, z uwagi na koncentrację na czynnikach materialnych, mogą prowadzić do powstania tzw. luki wartości.

Więcej

Ochrona przed zimnem – ubiór warstwowy

21 grudnia 2018

Jeśli każdego dnia pracy musisz mierzyć się z ciężkimi warunkami pogodowymi, to warstwowa odzież robocza – której zadaniem jest minimalizowanie skutków kontaktu ciała z zimnem i wilgocią – rozwiązuje te problemy. Starannie dobrany ubiór warstwowy zapewnia optymalną temperaturę ciała i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu wydajność i komfort pracy będą ponadprzeciętne.

Więcej

Dowiedz się, jak wygląda proces reklamacji opon

12 grudnia 2018

Decydując się na zakup opon wybierasz najlepsze produkty. Co jednak zrobić w przypadku wystąpienia wad i konieczności złożenia reklamacji. Jak przebiega proces reklamacji i do kogo należy się zwrócić? Dowiedz się więcej.

Więcej

Nowy klejnot w kolekcji Pyramis

3 grudnia 2018

W kolekcji zlewozmywaków greckiej marki Pyramis pojawił się nowy klejnot – Korfu. O jego atrakcyjności decyduje kunsztowne wykonanie, modny design oraz wygoda użytkowania. Korfu jest nie tylko efektowny, ale również funkcjonalny, dzięki czemu może stać się poszukiwanym elementem wyposażenia kuchni.

Więcej

Pozostań widoczny – pozostań bezpieczny

27 listopada 2018

Ciężkie warunki pracy? Zimno, mokro, ciemno i niebezpiecznie? Spokojnie! Szwedzka marka Snickers Workwear ma propozycje nawet na ekstremalne okoliczności. Kolekcja odzieży odblaskowej zwiększającej komfort i bezpieczeństwo jest bardzo szeroka i przemyślana. Szyta na każdą miarę, o nowoczesnym kroju. Czy to spodnie, czy to kurtka – raz przymierzone, pozostaną niezastąpionym towarzyszem podczas pracy w różnych warunkach.

Więcej

Cały rok na okrągło

27 listopada 2018

Jeździsz głównie w krótkie trasy, ruch miejski to twój chleb powszedni, masz drugie auto w domu? Jeżeli tak, to opony całoroczne są właśnie dla Ciebie. Zresztą docenia je coraz więcej polskich kierowców. Sprzedaż tego typu ogumienia notuje obecnie dwucyfrowy wzrost w naszym kraju.

Więcej

BMW M Performance na oponach ADVAN

16 listopada 2018

Flagowe opony Yokohama ADVAN Sport V105 są montowane jako pierwsze wyposażenie w nowych modelach BMW X3 M Performance i BMW X5 M Performance. Opony ADVAN przeznaczone do BMW X5 zostały dodatkowo wygłuszone specjalną piankąSilentfoam.

Więcej

10 modeli, 2 szerokości i 5 długości

13 listopada 2018

Spawane narożniki, sztywna konstrukcja, głębokie i foremne komory to cechy wyróżniające zlewozmywaków nakładanych na szafkę marki Pyramis. Linia INTL obejmuje aż 10 modeli dostosowanych do szafek o różnych wymiarach. 

Więcej

Jedź bezpiecznie, nie zważając na pogodę

8 listopada 2018

Chociaż w Polsce nie ma przepisu prawnego mówiącego o konieczności stosowania opon zimowych, to większość kierowców decyduje się na wymianę ogumienia późną jesienią. Żeby nie dać się zaskoczyć pogodowym warunkom, warto poznać podstawowe zalety tzw. „zimówek”.

Więcej

Odzież robocza dopasowana do kobiecej sylwetki

7 listopada 2018

Marka Snickers Workwear opracowała szeroki wybór fasonów odzieży roboczej dla kobiet bazując na najbardziej popularnych modelach dla mężczyzn. Obecnie oferuje pełną kolekcję odzieży potrzebnej zawodowej rzemieślniczce.

Więcej

Strona 1 z 2212345...1020...Ostatnia »