effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Zimowa jazda pod kontrolą – nowa opona STRIAL SUV Winter dostępna w Polsce


Francuska marka STRIAL wprowadza na polski rynek nowy model opony zimowej, dedykowanej pojazdom typu SUV i 4×4. Opona Strial SUV Winter została zaprojektowana z myślą o bezpiecznej jeździe w zimowych warunkach i zoptymalizowanych osiągach w przystępnej cenie.

Oponę SUV Winter wyróżnia nowoczesny design bieżnika, zgodny z najnowszymi trendami. Dzięki wykorzystaniu przez STRIAL europejskiej technologii i rozwiązań konstrukcyjnych, model zapewnia zbilansowane osiągi i w pełni bezpieczną jazdę na różnych rodzajach nawierzchni. Liczne rowki i gęsta sieć lameli odpowiadają za bardzo dobrą przyczepność i sprawiają, że opona doskonale sprawdza się na ośnieżonej i mokrej drodze. Precyzję prowadzenia zwiększają nacięcia w rowkach, dzięki którym woda i błoto pośniegowe zostają skutecznie odprowadzone spod kół pojazdu. Optymalna liczba rowków i ich specjalny agresywny układ chroni przed poślizgiem, zapewniając bezpieczne prowadzanie przy dużej prędkości. Zastosowana w bieżniku ulepszona mieszanka gumy przekłada się na mniejsze zużycie paliwa.

Ogumienie STRIAL wytwarzane jest w Serbii, w nowoczesnej fabryce jednego z wiodących europejskich koncernów oponiarskich. Opona SUV Winter dostępna jest w Polsce w dystrybucji ITR CEE w rozmiarach od 16 do 19 cali i profilach od 70 do 55 z indeksami prędkości H i V. Cena opony 16-calowej od 320 zł.

Więcej informacji na stronie: https://itr-tyres.pl/