effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Zima już nie taka straszna!


Booster FACOM Infinimax uruchomi Twój samochód w temperaturze od -20 do +50 stopni. 4,7 kg wagi i niewielki rozmiar pozwalają zawsze mieć go przy sobie – w trakcie długiej podróży lub w czasie urlopu, niezależnie od pogody. Urządzenie nie wymaga ładowania i pozwala na wykonanie blisko 1 miliona uruchomień samochodu.

facom_zima-juz-nie-taka-straszna

Zima i mróz za oknem, a Ty po pierwszej kawie wybiegasz do samochodu. Chuchasz sobie w dłonie, żeby chociaż trochę się ogrzać. Rozgrzewasz zamek, otwierasz drzwi i wygodnie siadasz w fotelu od razu wkładając kluczyki do stacyjki. Przekręcasz je, żeby włączyć ogrzewanie i…. NIC. Zmora każdego kierowcy dopada i ciebie. Jak szybko ożywić akumulator i nie jechać do pracy zapchaną komunikacją miejską? Warto wykorzystać FACOM booster i nie dać się zaskoczyć zimie!

 

Jak się do tego zabrać?

Zimą już przy -20 stopniach Celsjusza akumulator może stracić połowę mocy rozruchowej. Jednak nawet rozładowany akumulator magazynuje jeszcze trochę energii, którą można wykorzystać do rozruchu. I tu wkracza booster Infinimax FACOM. To mała czarna skrzynka z dwoma klemami – czarną (minusową) oraz czerwoną (plusową). Po podłączeniu klemy dodatniej do analogicznego przewodu akumulatora oraz ujemnej do masy samochodu, zestaw kondensatorów boostera pobiera potrzebną energię. Po 20 sekundach uruchamiamy silnik i czekamy kolejne 20-30 sekund, aby Infinimax naładował się z alternatora i znów był gotowy do pomocy. Technologia, w której wykonano urządzenie pozwala aż na 1 000 000 kolejnych włączeń silnika, a jego trwałość jest 555 razy dłuższa od rozrusznika kwasowo-ołowiowego.

 

Rozmiar nie ma znaczenia

Urządzenie poradzi sobie ze wszystkimi silnikami niezależnie od ich wieku i wielkości. Infinimax FACOM łączy w sobie dwie zalety. Po pierwsze – ładowarka pobiera energię z akumulatora, dzięki czemu nie musi być ładowana przed użyciem. Po drugie – gdy silnik pracuje booster wykorzystuje prąd z alternatora do załadowania części potrzebnej energii. Takie rozwiązanie pozwala utrzymać urządzenie w stałej gotowości do pracy. Niewielka obudowa i tylko 4,7 kg wagi pozwoli przechowywać urządzenie w każdym miejscu, także w samochodzie.

 

Ważne jest dopasowanie

Akumulatory dostępne na polskim rynku posiadają napięcie 12 lub 24 V. Booster FACOM współpracuje z 12 V, a podpięcie go do 24 V spowoduje włączenie sygnału ostrzegawczego, informującego o niekompatybilności. Można go przechowywać w stanie rozładowania w gorących lub zimnych pomieszczeniach bez ryzyka uszkodzenia.

 

Booster Infinimax FACOM posiada 5-letnią gwarancję producenta. Jest dostępny w renomowanych sklepach w cenie 3799 zł netto.