effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Zgrana paczka, czyli zestaw akumulatorowych elektronarzędzi BLACK+DECKER


Co łączy budowę domku na drzewie, renowację pięćdziesięcioletniej peerelowskiej komody oraz podwieszanie sufitu w przedpokoju? Wszystkie te zadania zrealizujesz przy pomocy nowego zestawu bezprzewodowych elektronarzędzi BLACK+DECKERTM.

Właśnie skończył się czas puzzli, układanek i żmudnych poszukiwań idealnej konfiguracji sprzętu do pracy – przed tobą zestaw elektronarzędzi od wiodącego producenta, dający ci wiele możliwości. Cokolwiek robisz i gdziekolwiek działasz – zestawy elektronarzędzi BLACK+DECKERTM działają razem z tobą. A działają bezprzewodowo i bezkompromisowo. To jak, akumulatory naładowane? Idziemy do roboty!

Elastyczna konfiguracja w sztywnej torbie

Inżynierom BLACK+DECKERTM nie trzeba było wiercić dziury w brzuchu – wyczuli potrzeby użytkowników i stworzyli zestawy bezprzewodowych elektronarzędzi, spełniające wiele wymagań. Lubisz w weekendy odnawiać stare meble? Wybierz zestaw elektronarzędzi BLACK+DECKERTM ze szlifierką Mouse! Planujesz remont i potrzebujesz sprawdzonego sprzętu? Dla ciebie powstał zestaw z wiertarką udarową, wyrzynarką, szlifierką i dwoma bateriami – w sam raz na cięższe prace. I pomyśleć, że to wszystko mieści się w jednej mocnej, sztywnej torbie…

Brak kabli – zdrowie na budowie

Każdy, kto nawet przez krótki czas remontował dom lub majsterkował w garażu czy warsztacie u dziadka wie, jak niebezpieczne mogą być kable od sprzętu leżące na podłodze. Jeśli trzymasz działające elektronarzędzie w dłoni i zrobisz jeden niewłaściwy ruch, możesz potknąć się i wywiercić dziurę nie tam, gdzie trzeba… Na szczęście używając bezprzewodowych elektronarzędzi BLACK+DECKERTM, masz ten problem z głowy, a dzięki bateriom litowo-jonowym możesz długo i swobodnie pracować wszędzie, gdzie chcesz. Szczególnie tam, gdzie nie ma gniazdka zasilania.

Energia z jednego źródła

Niezależnie od zestawu elektronarzędzi BLACK+DECKERTM, który wybierzesz, wszystkie jego elementy – wiertarki i zakrętarki udarowe, szlifierki czy wyrzynarki – korzystają z tego samego akumulatora litowo-jonowego 18 V o mocy 1,5 Ah. Dzięki szybko ładującej się baterii, pasującej do wszystkich elektronarzędzi, możesz wywiercić otwory na kołki rozporowe w karton-gipsie wiertarko-wkrętarką udarową, by za chwilę walczyć z opornymi wkrętami przy pomocy wydajnej zakrętarki – wystarczy jedna chwila, by przełożyć akumulator do drugiego elektronarzędzia. Tylko nie zapomnij naładować go przed pracą!

Nowe zestawy elektronarzędzi BLACK+DECKERTM powstały z myślą o:

Zalety nowych zestawów elektronarzędzi BLACK+DECKERTM – podsumowanie:

W sprzedaży dostępne są następujące zestawy elektronarzędzi BLACK+DECKERTM: