effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Twarda zawodniczka do twardych materiałów – akumulatorowa gwoździarka do betonu DEWALT®


DEWALT® prezentuje nową bezprzewodową gwoździarkę DCN890 18V XR z silnikiem bezszczotkowym, która – jako pierwsze tego typu narzędzie na rynku – pozwala na mocowanie 57-milimetrowych sztyftów w twardych materiałach. To 18V narzędzie dla profesjonalistów zasilane jest litowo-jonową baterią o pojemności 5,0 Ah, co umożliwia długą i intensywną pracę.

Bez kompromisu

Tam, gdzie odbywa się ciężka praca – a wbijanie gwoździ w twarde materiały czterokilogramowym elektronarzędziem to nie lada wyzwanie – potrzebujesz niezawodnego, wydajnego sprzętu. Nowa gwoździarka od DEWALT® to najlepszy wybór dla każdego poważnego wykonawcy! Dzięki trzem ustawieniom mocy poradzi sobie ona z kamieniem, betonem oraz stalą, a jej niska wrażliwość na zmiany temperatury zapewni działanie ze stałą mocą, niezależnie od warunków zewnętrznych. Poza tym maszyna szybko wykonuje pierwszy strzał, a ty nie tracisz cennego czasu.

Zręczny twardziel

Wydawać by się mogło, że solidna gwoździarka to tylko brutalna siła – nic bardziej mylnego! Dzięki niewielkim rozmiarom noska, bez problemu wbijesz gwoździe nawet w trudno dostępne miejsca, a przy pomocy wymiennych końcówek przytwierdzisz na różnych powierzchniach uchwyty do szybkiego montażu kabli i rur, jak też podkładki i uszczelki. Co więcej, narzędzie to działa w dwóch trybach – pojedynczym, gdy potrzebujesz precyzji i seryjnym – nieprzypadkowo nazwanym RAPIDCYCLE™ – gdy liczy się szybkość działania. Warto wspomnieć, że do swoich urządzeń DEWALT® oferuje szeroką gamę gwoździ o długościach od 13 aż do 57 milimetrów!

Żywotna, bezobsługowa, wydajna

Inżynierowie DEWALT® zdecydowali się na zasilanie akumulatorowe nie bez powodu – dzięki temu twoja gwoździarka nie jest narażona na minieksplozje, występujące w przypadku modeli gazowych; jest również tańsza w eksploatacji i dłużej będzie ci służyć. Duże znaczenie w kwestii zmniejszenia zużycia akumulatora oraz obciążeń dla elektronarzędzia miało zamontowanie w nim silnika bezszczotkowego. Bezprzewodowość ma też inną zaletę – dzięki osiemnastowoltowym akumulatorom litowo-jonowym, które możesz stosować we wszystkich kompatybilnych urządzeniach DEWALT®, na jednym ładowaniu możesz wbić aż do 600 gwoździ. Dasz radę?

Komfort i bezpieczeństwo

Nowa gwoździarka DEWALT® jest świetnie wyważona – nie będziesz się męczyć nawet podczas długiej pracy – oraz bezpieczna dla ciebie i innych, została bowiem wyposażona w blokadę spustu. A jeśli przy intensywnym użyciu – bo tylko takie jest brane pod uwagę w przypadku tego sprzętu – przytrafi ci się zacięcie, bezproblemowo usuniesz je jedną ręką przy pomocy manetki na górze urządzenia. Nie będziesz potrzebować do tego żadnych narzędzi, nie musisz się więc martwić o przestoje w pracy. Co więcej, mocne diody LED-owe zamontowane w obudowie oświetlą ci pole działania i sprawią, że będziesz skuteczny i produktywny, niezależnie od innych źródeł światła.

W sprzedaży dostępne są dwa warianty gwoździarki DCN890 18V XR:

DEWALT® DCN890N (gwoździarka oraz pobijak do konstrukcji ścian gipsowo-kartonowych)

DEWALT® DCN890P2 (zestaw: gwoździarka, pobijak do konstrukcji ścian gipsowo-kartonowych, stopa do uchwytów montażowych, dwa akumulatory 5,0 Ah wraz z ładowarką, mocny kufer transportowy)