effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Trzy nowości w jednym zlewozmywaku – Siros


Siros to nowy model zlewozmywaka granitowego, który intryguje trzema nowościami: innowacyjnym systemem montażu, funkcjonalną półką i poszukiwanym przez polskich klientów kolorem.

Siros to zlewozmywak granitowy, który łączy niezbędną w kuchni funkcjonalność z minimalistyczną formą. Jego oszczędny, prostokątny kształt jest lekki, stylowy i elegancki. Doskonale wpisuje się w harmonijnie urządzone wnętrza, wyposażone w sprzęt z wysokiej półki. Patrząc na Siros od razu widać, że wykonano go z najwyższej jakości materiałów. Dzięki nim jest trwały, odporny na uderzenia i wysokie temperatury.

 

Innowacyjny system montażu – 3ways

W modelu Siros Pyramis wprowadził na rynek nowatorski system montażu zlewozmywaków – 3ways. To niespotykane dotąd rozwiązanie oznacza możliwość montażu danego zlewozmywaka na 3 różne sposoby: jako wpuszczonego w blat, podwieszonego pod blatem z odsłoniętą półką na baterię kuchenną lub podwieszonego pod blatem z ukrytą półką na baterię. O sposobie montażu nie trzeba decydować z wyprzedzeniem, gdyż zlewozmywak wyprodukowany w systemie 3ways sprzedawany jest w zestawie z akcesoriami niezbędnymi do wykonania każdego z tych trzech rodzajów montażu.

 

Półka w komorze zmywania

Siros posiada dużą i głęboką komorę zmywania, którą wyposażono w wewnętrzną półkę – kolejne nowatorskie rozwiązanie. Można na niej oprzeć deskę do krojenia, czy też blaszkę z ciastem.

 

Nowy kolor

Trzecią nowością w modelu Siros jest kolor, a mianowicie poszukiwany przez polskich klientów ciepły, waniliowy odcień, który dodaje wnętrzom przytulnego charakteru. Oprócz ciepłego odcienia wanilii Siros dostępny jest także w chłodnym kolorze szarego betonu, piaskowym beżu, polarnym białym, czarnym oraz karbonie. Do każdego z tych kolorów można dopasować baterię kuchenną Pyramis.

 

Ceny modeli:

47×51,5 cm (komora 40×40 cm) – cena katalogowa brutto to ok. 649 zł.

57×51,5 cm (komora 50×40 cm) – cena katalogowa brutto to ok. 699 zł.

 

W styczniu 2020 roku na rynku pojawi się trzeci rozmiar Siros: 67×51,5 cm.

 

Producent udziela na Siros 30-letniej gwarancji.