effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Silvio – geometria i zaokrąglenia


Grecki producent zlewozmywaków i armatury kuchennej wprowadza na polski rynek nową baterię kuchenną – Silvio. Na początku bateria będzie dostępna w trzech kolorach. 

Bateria kuchenna to chyba jeden z najczęściej używanych w kuchni sprzętów. Stanowi nie tylko element funkcjonalny, ale także dekoracyjny. Powinna być dopasowana wzornictwem i kolorystyką do zlewozmywaka, jak również pozostałych elementów wyposażenia tego pomieszczenia.

Nowa bateria kuchenna Silvio od Pyramis reprezentuje nowoczesne wzornictwo łączące geometryczny kształt z zaokrągleniami. Ten styl najbardziej pasuje do granitowych zlewozmywaków o prostokątnych komorach i obłych kantach, jak Sparta czy Korfu. Wysoka wylewka Silvio ułatwia mycie naczyń, warzyw, owoców czy napełnienie wodą różnej wielkości garnków. Bateria Silvio dostępna jest obecnie w trzech kolorach wykończenia: piaskowy beż, karbon i czarny, ale latem na rynku pojawią się także pozostałe barwy z palety Pyramis: biały polarny i szary betonowy. Już w marcu do sprzedaży trafią promocyjne zestawy zlewozmywaków Sparta oraz Korfu z dopasowanymi do nich kolorystycznie bateriami Silvio.

Jednouchwytowa bateria kuchenna Silvio to wysokiej jakości produkt, posiadający głowicę z solidnym zaworem ceramicznym, perlator ograniczający zużycie wody i system chroniącym przed osadzaniem się kamienia. Jej cena to ok. 219 zł brutto.

Informacje szczegółowe: