effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Rękawica Steamitt™ – moc pary w twoich rękach


Nowa rękawica parowa Steamitt™ od BLACK+DECKER™ skutecznie czyści różne elementy wyposażenia domu, bez użycia detergentów. Para wodna usuwa z zabrudzonych powierzchni do 99,9% bakterii, a brak konieczności stosowania chemii sprawia, że sprzątanie staje się przyjazne dla zdrowia i kieszeni.

Stanley Black & Decker wprowadza do sprzedaży w Polsce rewolucyjną rękawicę parową Steamitt™ BLACK+DECKER™ przeznaczoną do czyszczenia wszelkich gładkich powierzchni, takich jak blaty, półki, szafki, podłogi oraz zabawki. Steamitt™ to opatentowane rozwiązanie, które przyda się zwłaszcza w domach pełnych dzieci czy zwierząt, gdzie okruchy, plamy i ślady rączek to codzienny widok. Dzięki wyeliminowaniu potrzeby użycia detergentów chemicznych, sprzątanie za pomocą Steamitt™ jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. Pozwala też zaoszczędzić pieniądze wydawane dotychczas na środki do mycia.

Urządzenie składa się z dwóch części: pojemnika na wodę oraz podłączonej do niego gumowym przewodem rękawicy z wymienną nakładką. Grzanie wody uruchamia przycisk znajdujący się na boku obudowy pojemnika. Dopływ pary do rękawicy włączamy każdorazowo za pomocą drugiego przycisku, zlokalizowanego przy rączce pojemnika, tuż pod kciukiem. Dzięki temu w każdym momencie można przerwać pracę.

Zabrudzone powierzchnie czyścimy przykładając do nich rękawicę, która za pomocą uderzeń gorącej pary usuwa zarówno widoczne, zaschnięte plamy, jak i niewidoczne bakterie. Dodatkowo brud można zbierać dociskając do czyszczonej powierzchni rękawicę z nakładką, którą po intensywnym użyciu wymieniamy na nową (zestaw wyposażony jest w dwie). Zabrudzona nakładka może być prana ręcznie lub w pralce.

„Dużo pracuję i nie mam czasu na sprzątanie. Rękawica parowa Steamitt™ zawsze jest pod ręką, mogę ją włączyć i przetrzeć wszystkie zabrudzone powierzchnie w moim domu. – mówi Paulina, młoda businesswoman. – Dodatkowo Steamitt™ nie wymaga użycia detergentu. To bardzo ułatwia prace zwłaszcza, jeśli mamy małe dzieci lub zwierzęta. Wiadomo, że w takich przypadkach im mniej chemii, tym lepiej. Rękawica świetnie nadaje się do przemywania zabawek, czy stołu i blatów kuchennych”.

Rękawica Steamitt™ dedykowana jest do czyszczenia wszelkich płaskich powierzchni, blatów kuchennych, stołów, okapów, piekarników, kuchenek, lodówek, szafek (frontów i w środku), kafli, glazury i terakoty. Dostępna w cenie od 475 zł brutto.