effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Pyramis wybrał Effective PR do komunikacji marki w Polsce


Agencja Effective PR nawiązała współpracę z kolejną firmą z branży dom & wnętrze – Pyramis. Od stycznia 2017 r. odpowiada za komunikację marketingową i public relations greckiego producenta zlewozmywaków, armatury kuchennej, okapów, garnków i akcesoriów do kuchni.

Od początku roku Effective PR realizuje dla Pyramis działania z zakresu komunikacji produktowej i korporacyjnej. Do najważniejszych zadań agencji należą: komunikacja B2B, relacje z mediami, działania w mediach społecznościowych oraz współpraca z influencerami. Za współpracę odpowiada zespół: Paulina Gadomska-Dzięcioł, Joanna Stankiewicz, Kamila Rybikowska. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

„Cieszymy się z tej współpracy ogromnie. Będziemy prowadzić komunikację dla marki o greckich korzeniach, która stawia na jakość i design” – mówi Paulina Gadomska-Dzięcioł, właściciel Effective PR. „Pyramis produkuje w krajach europejskich i daje 100-letnią gwarancję na niektóre swoje produkty. Taki klient to wymarzona praca dla zespołu PR”.

Pyramis to międzynarodowe przedsiębiorstwo z 9 oddziałami w Europie i Azji, eksportujące swoje wyroby do 65 krajów na świecie. Oferta PYRAMIS obejmuje zintegrowane rozwiązania do kuchni i łazienek. Firma jest jednym ze światowych liderów w branży zlewów kuchennych.