effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

PRESA − nowa marka opon już w Polsce


W nadchodzącym sezonie letnim na polskim rynku debiutuje nowa marka ekonomicznych opon osobowych PRESA. Ogumienie, docenione na rynkach zagranicznych, gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a także korzystną relację ceny do jakości. Od kwietnia 2017 r. w sprzedaży dostępny jest pierwszy model z oferty PRESA − całoroczna opona PWA.

ITR CEE – dystrybutor m.in. japońskich opon premium YOKOHAMA, wprowadza na polski rynek nową markę z segmentu ekonomicznego. Ogumienie PRESA jest propozycją dla kierowców ceniących komfort cichych podróży i bezpieczeństwo jazdy w przystępnej cenie. „Ogumienie segmentu ekonomicznego wybiera ponad 40% polskich kierowców, optymalizując domowy budżet. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom wprowadzamy nową markę, oferującą bardzo dobrą jakość w atrakcyjnej cenie. Dzięki stale udoskonalanym procesom produkcji, opony PRESA gwarantują komfortową i w pełni bezpieczną jazdę” – mówi Artur Posłuszny z firmy ITR CEE. Produkowane w Tajlandii i na Tajwanie opony marki PRESA zdobyły już popularność w USA, Australii oraz w wielu krajach europejskich i azjatyckich. Opony PRESA produkowane są przez giganta z pierwszej dziesiątki największych koncernów oponiarskich na świecie – tajwański koncern Maxxis.

Opona PRESA PWA – bezpieczna i cicha przez cały rok

Debiutujący tej wiosny w Polsce model całorocznej opony PRESA PWA charakteryzują zrównoważone i zoptymalizowane parametry. Opona spełnia wszystkie wymagania dla ogumienia całorocznego i zimowego, co potwierdza oznaczenie M+S oraz symbol alpejski – 3PMSF. Dzięki temu kierowca może być pewien, że z oponą PRESA PWA jest przygotowany na każde warunki pogodowe, a ogumienie sprawdzi się zarówno na suchej jaki i mokrej nawierzchni. Bezpieczeństwo i przyczepność na śniegu zapewniają lamele 3D, a także konstrukcja bieżnika odpowiedzialna za optymalną trakcję i balans między przyczepnością, a niskimi oporami toczenia. Opona jest wyjątkowo trwała, co przekłada się na dłuższy przebieg. Zastosowane rozwiązania, takie jak bezzłączeniowa powłoka nylonowa, podwójne stalowe opasanie czy wzmocniona konstrukcja osnowy zpewniają stabilność i precyzję jazdy także przy dużych prędkościach. Twarda mieszanka w stopce opony zwiększa sterowalność na zakrętach i dynamiczne przyspieszanie, a zastosowanie specjalnej mieszanki krzemionki przekłada się na oszczędność paliwa. W porównaniu do innych modeli w tej samej klasie, PRESA PWA jest oponą energooszczędną o niskim zużyciu paliwa.

Model PWA wyróżnia także niski poziom hałasu generowanego w trakcie jazdy. Dzięki zastosowaniu przez producenta zaawansowanej technologii TNR (Tyre Noise Reduction), PRESA PWA jest jednym z najcichszych modeli opon całorocznych na rynku. Blisko 100% oferowanych rozmiarów generuje hałas na poziomie jedynie 70 dB, co gwarantuje cichą, komfortową i przyjemną jazdę. „PRESA to dobry wybór dla kierowców wymagających od opon dobrych parametrów i odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Jednocześnie ich cena jest zdecydowanie niższa niż w przypadku marek z segmentu premium, co czyni je dostępnymi dla każdego – ocenia Artur Posłuszny.

Model dostępny w rozmiarach od 155/80 R13 83T do 225/45 R17 94V XL.