effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Praktyczny i modny prezent? Nowoczesna maszyna do szycia!


Domowa maszyna do szycia jest w tym roku jednym z najmodniejszych prezentów. Marka JUKI podpowiada Mikołajowi mały i prosty w obsłudze model JUKI HZL-29Z, idealny do domowych przeróbek krawieckich, także dla początkujących. Nowoczesna maszyna zapewni idealne efekty i sprawi, że domowe szycie stanie się nową pasją obdarowanej osoby.

Zaprojektowana w nowoczesnym kobiecym designie maszyna japońskiej marki JUKI – HZL-29Z, to rozwiązanie uniwersalne – ucieszy zarówno praktyczną mamę, dbającą o wystrój domatorkę czy młodą projektantkę, rozpoczynającą przygodę z szyciem.

Kompaktowy model (wymiary: 38 x 28 x 19 cm), posiada 22 rodzaje ściegów, które można łatwo wybrać i zmieniać za pomocą dużego pokrętła z boku. Maszyna umożliwia wygodne szycie zarówno cienkich jak i grubszych materiałów, dzięki praktycznym funkcjom. Automatyczne nawlekanie nici, specjalne ząbki przesuwające materiał, stopka do obszycia dziurek na guziki, czy przezroczysta pokrywka − wszystko to, zwiększa przyjemność i komfort szycia. Maszyna posiada cylindryczne ramię, umożliwiające zszywanie i podwijanie rękawów i nogawek. Pracę ułatwia wbudowana lampka LED i praktyczny pojemnik na akcesoria. Dzięki stabilnej konstrukcji maszyna jest cicha, co pozwala pracować przy śpiącym dziecku lub w nocy. Cena brutto ok 590,00 zł.

Parametry techniczne JUKI HZL-29Z

Liczba ściegów: 22

Regulacja długości ściegu: płynna 0-4mm

Regulacja szerokości ściegu: płynna 0-6,5 mm

Nawlekacz do igły: tak

Możliwość szycia podwójną igłą: tak

Chwytacz: rotacyjny

Wymiary: Szer. 388 x wys. 288 x gł. 198 mm

Waga: 5,9 kg