effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Poznaj moc pilarki Alligator 54V


DCS397 XR FLEXVOLT to nowa akumulatorowa pilarka Alligator 54V gwarantująca moc i wydajność narzędzia sieciowego. Ta niezwykle wydajna pilarka jest idealna do przecinania pustaków, betonu komórkowego, drewna i materiałów izolacyjnych. Pilarka Alligator posiada dwa wytrzymałe, przeciwbieżne brzeszczoty wykonane z grubszej stali, redukujące możliwość uginania się i zapewniające precyzyjne cięcie. Konstrukcja zacisku czołowego umożliwia przejście przez materiał. Większą trwałość zapewnia wytrzymała, aluminiowa obudowa, a zastosowany duży przełącznik gwarantuje większą kontrolę nad narzędziem.

Pilarka Alligator to jeden z najbardziej wszechstronnych, funkcjonalnych i wydajnych produktów w swojej klasie na całym świecie. Mimo to DEWALT® nie ustaje w wysiłkach, by stale ją ulepszać i dostosowywać do nowych wymagań użytkowników. Zwieńczeniem takiego podejścia jest właśnie seria DCS397/396 – nowa generacja bezprzewodowych pilarek 54V Alligator DEWALT®.

Odporny, trwały i solidny projekt

Seria DCS397/396 przeszła rygorystyczne testy w surowych warunkach i sprostała wymaganiom certyfikatu Guaranteed Tough™ DEWALT®. Szczelna, aluminiowa obudowa została zaprojektowana i skonstruowana tak, aby pochłaniać naprężenia, uderzenia i odkształcenia, które towarzyszą użytkowaniu zapewniając wyjątkową żywotność.

Pilarka Alligator XR FLEXVOLT oraz dedykowana gama brzeszczotów umożliwiają do 100 cięć cegły typu Poroton na w pełni naładowanym akumulatorze.

 Najlepsza wydajność w tej kategorii produktów i najdłuższy czas pracy

XR FLEXVOLT to gama elektronarzędzi 54V oferująca wydłużony czas pracy i maksimum wydajności, jakich nigdy wcześniej nie było – po raz pierwszy każdy fachowiec nie będzie potrzebował już zasilania sieciowego nawet do ciężkich prac budowlanych i pozwoli sobie na elastyczność pracy z dużą mocą. Nowy silnik bezszczotkowy współpracuje z systemem FlexVolt, gwarantując bezkonkurencyjny czas pracy, wyjątkową moc, a także doskonałe osiągi. Wszystko to zapewnia elektronarzędzie o świetnej mobilności i wyjątkowej łatwości w obsłudze.

Podczas testów DCS397 osiągnięto wynik 98 cięć cegły typu Poroton o grubości 365 mm na jednym naładowaniu akumulatora przy założeniu, że najbardziej intensywne użytkowanie narzędzia polega na wykonaniu około 55 cięć dziennie. Oznacza to, że DCS397 przekracza oczekiwania najbardziej wymagających fachowców z branży budowlanej. Łącząc wyjątkowy czas pracy z prędkością i łatwością użycia, zapewnia najlepszą wydajność w swojej klasie, dostarczając użytkownikom DEWALT® najbardziej skutecznych rozwiązań.

 Ergonomiczna i łatwa w obsłudze konstrukcja

„W DEWALT® proces projektowania i konstruowania rozpoczynamy od wczucia się w potrzeby użytkownika – po to, by stworzyć produkty najwyższej jakości, bezkonkurencyjnie ergonomiczne i łatwe w użyciu” – mówi Iwona Misiak, odpowiedzialna za markę DEWALT® w Polsce.

Model DCS397/396 jest zarówno lekki, jak i doskonale zrównoważony, co zapewnia maksymalny komfort pracy i pomaga ograniczyć zmęczenie związane z korzystaniem z narzędzia przez dłuższy czas. Ergonomicznie ukształtowana i ogumowana rękojeść gwarantuje wygodną i bezpieczną pracę; zapewnia też całkowitą kontrolę podczas wykonywania precyzyjnych cięć. System zacisku brzeszczotów umożliwia szybki i łatwy dostęp w przypadku konieczności ich wymiany. Wystarczy jeden klucz sześciokątny, który zwalnia zarówno śrubę pokrywy, jak i brzeszczoty, aby w ten sposób ograniczyć kosztowne przestoje związane z koniecznością przeprowadzania prac konserwacyjnych.

Większy poziom precyzji, wydajność cięcia i kontrola

Brzeszczot DCS397/396 jest bardziej sztywny i nie wygina się, co umożliwia znacznie dokładniejsze cięcie. „Praktyczna, przemyślana konstrukcja to odpowiedź DEWALT® na potrzeby użytkownika – dzięki niej uzyskaliśmy narzędzie o bezkonkurencyjnej funkcjonalności, wydajności i uniwersalności” – powiedziała Iwona Misiak.

Nowa pilarka Alligator™ jest dostępna w renomowanych salonach technicznych i u dystrybutorów DEWALT® w całej Polsce.