effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Posnania zwycięzcą Eurobuild Awards


Posnania, flagowy projekt spółki Apsys w Polsce, wygrała w konkursie Eurobuild Awards 2017 w kategorii „Nowe Centrum Handlowe Roku”. To już kolejna w tym roku nagroda potwierdzająca, że Posnania należy do największych i najbardziej nowoczesnych centrów handlowo – lifestylowych w Polsce i Europie Środkowej.

6 grudnia 2017 r., podczas gali ósmej edycji konkursu Eurobuild Awards 2017, spółka Apsys Polska odebrała nagrodę w kategorii „Nowe Centrum Handlowe Roku” dla swojego najnowszego projektu w Polsce, centrum zakupów i lifestylu – Posnania w Poznaniu. Jury konkursu złożone z 238 profesjonalistów branży nieruchomości uznało, że Posnania to centrum, które wywarło największy wpływ na polski rynek nieruchomości handlowych.

W Posnanii, na 100 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni, znajduje się: 300 marek lokalnych i globalnych, kawiarnie i restauracje z menu kuchni różnych stron świata, multipleks, klub bilardowy i kręgielnia, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci. Wszechobecne multimedia i nowe technologie gwarantują stały dostęp do informacji oraz pomoc w zakupach. Posnania bardzo dba o wygodę swoich klientów oferując im ponad 30 usług, w tym: concierge, hands free shopping, valet parking, a także udogodnienia dla rodzin, rowerzystów i osób zmotoryzowanych. Doskonałe wrażenia z pobytu w centrum uzupełniają architektura budynku i otaczającej go przestrzeni publicznej, designerskie meble, instalacje artystyczne znakomitych artystów oraz gustowne wnętrza.

Spółka Apsys Polska, inwestor, deweloper i zarządca centrów handlowych, posiada obecnie w swoim portfolio 24 obiekty handlowe o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 1 000 000 m2, co stanowi ok. 10% powierzchni GLA wszystkich centrów handlowych w Polsce. Od października 2016 r. spółka zarządza również Posnanią, którą w wyniku działań Apsys odwiedziło ponad 13 milionów klientów w okresie 12 miesięcy od otwarcia.