effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Podaruj więcej z BLACK+DECKER. Taki prezent to dopiero początek


Specjalnie z okazji świąt Bożego Narodzenia BLACK+DECKER™ przygotował ofertę zestawów bezprzewodowych oraz przewodowych elektronarzędzi w torbach lub twardych walizkach. Dwadzieścia trzy komplety – których bazą są m. in. wiertarki, wiertarko-wkrętarki, zakrętarki, wyrzynarki, pilarki, szlifierki i wiertarki udarowe – zawierają wszystkie narzędzia niezbędne do majsterkowania lub wykonania podstawowych prac remontowych.

Czasem pod choinką znajdujemy prezenty, których nigdy nie użyjemy. Ten problem nie wystąpi, jeśli będą to przydatne w każdym domu elektronarzędzia… i to jeszcze w zestawie! Sprezentuj sobie lub bliskim sprzęt, który będzie służyć przez lata. Poznaj kilka świątecznych zestawów elektronarzędzi od BLACK+DECKER™!

Coś dla „zawodowców”

Dla tych, którzy lubią być gotowi na każdą okoliczność, powstały dwa zestawy elektronarzędzi BLACK+DECKER™: z wiertarką udarową 18 V oraz z wiertarko-wkrętarką jedno- i dwubiegową 18 V. W każdym z nich znajdziemy dwie baterie litowo-jonowe oraz 80 akcesoriów – wiertła i bity o różnych końcówkach. Całość mieści się w wytrzymałych i wygodnych walizkach narzędziowych, które przechowują sprzęt w domu i dobrze zabezpieczają go w transporcie. Walizki są odporne na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu elektronarzędzia dotrą w całości wszędzie tam, gdzie będą potrzebne.

Gdy lubisz coś zmajstrować

Z myślą o fanach majsterkowania BLACK+DECKER™ stworzył dwa warianty zestawu z wkrętarką. Pierwszy – z wkrętarką 18V i dwoma akumulatorami oraz dziesięcioma akcesoriami; drugi – z wkrętarką 10,8V, także z dwiema bateriami i 40 akcesoriami – w tym aż 29 bitami. Dzięki lekkim, poręcznym torbom łatwo przeniesiemy je z domu do garażu lub warsztatu. Zestawy zawierają wszystkie elementy, które pozwolą na wykonanie prostych prac, jak skręcenie łóżka czy wywiercenie otworów na kołki rozporowe.

Gdy chcesz pozostać w kontakcie

Jeśli mobilność elektronarzędzi nie jest najistotniejsza, można zdecydować się na zestawy przewodowe – wystarczy dostęp do gniazda sieciowego, by moc BLACK+DECKER™ była z tobą! W zestawach znajdziesz 115-milimetrową szlifierkę kątową o mocy 750W z osłoną i pięcioma tarczami – do metalu i kamienia, wyrzynarkę 520W ze zmienną prędkością obrotową i trzema brzeszczotami do cięcia drewna oraz wiertarkę udarową o mocy 710W z uchwytem, ogranicznikiem głębokości oraz 40 akcesoriami – w tym mieszadłem farb i pięcioma piłami walcowymi.

Jedna bateria – wiele elektronarzędzi

Inżynierowie BLACK+DECKER™ stworzyli ponad trzydzieści różnych narzędzi, korzystających z akumulatorów Lithium-Ion 18V. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można stosować baterie z jednego elektronarzędzia w innym, kompatybilnym. Ponadto wszystkie baterie pasują do jednej ładowarki. Korzystając z systemu 18V, możesz swobodnie wykonywać wiele czynności na jednej baterii. Akumulatory litowo-jonowe są bowiem dwa razy wydajniejsze niż niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH).

 

W świątecznej ofercie BLACK+DECKER™ znajdują się aż 23 zestawy elektronarzędzi w wielu konfiguracjach!