effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Opona zimowa STRIAL 601 – bezpieczna jazda w dobrej cenie


Niemal połowa polskich kierowców, decydujących o zakupie nowych opon zimowych, sięga po produkty z segmentu ekonomicznego[1], szukając najlepszej jakości w ramach najniższej ceny. Odpowiedzią na ich potrzeby jest nowoczesne ogumienie europejskiej marki STRIAL, którego pełna oferta dostępna jest Polsce od 2016 roku. Najnowsza opona zimowa STRIAL 601 zapewnia dobre osiągi w zimowych warunkach, w przystępnej cenie.

strial_601_semi_profile

Zimowa opona STRIAL 601 przeznaczona jest do wszystkich klas pojazdów osobowych. Jej nowoczesna konstrukcja i zastosowanie z dużej liczby bloków i krawędzi, zapewnia w pełni bezpieczną jazdę na różnych rodzajach nawierzchni. Pokryty gęstą siecią lameli bieżnik sprawia, że opona „wgryza się” w podłoże, zyskując dobrą przyczepność na ośnieżonej i oblodzonej drodze. Precyzję prowadzenia na mokrej nawierzchni zwiększają liczne rowki. Ułożone poprzecznie, w kształt litery V są odpowiedzialne za odprowadzenie wody i błota pośniegowego na boki. Z kolei cztery wzdłużne rowki usuwają wodę spod kół w kierunku tylnym, ograniczając ryzyko aquaplaningu. Ogumienie wytwarzane jest w Serbii, w nowoczesnej fabryce jednego z wiodących europejskich koncernów oponiarskich. Opona STRIAL 601 oferuje korzystną relację ceny do jakości, zapewniając zrównoważone osiągi wszystkich parametrów.

STRIAL 601 dostępna jest w Polsce w dystrybucji ITR CEE w rozmiarach od 13 do 18 cali i profilach od 80 do 40 z indeksami prędkości Q, T,H, V. Cena opony 15-calowej od 158 zł.

Więcej informacji na stronie: www.strial.pl.

[1] Dane za Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego, wyniki 2015  https://pzpo.org.pl/aktualnosci/wyniki-2015.html