effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Nowa opona dostawcza STRIAL 201 – bezpiecznie i ekonomicznie zimą


Przeznaczona do samochodów dostawczych i vanów opona STRIAL 201 jest przystępną cenowo alternatywą dla opon całorocznych lub ponownej eksploatacji opon z poprzedniego sezonu. Model wyróżnia duża ładowność i odpowiednia wytrzymałość. Rozwiązania konstrukcyjne zapewniają bezpieczeństwo kierowcy i ładunku w warunkach zimowych oraz długie przebiegi.

strial_201

STRIAL 201 to najnowsza zimowa opona dostawcza europejskiej marki segmentu ekonomicznego, dedykowana firmom transportowym, dla których efektywność kosztowa jest ważnym aspektem działalności. Opona produkowana jest w Serbii, w nowoczesnej fabryce jednego z wiodących światowych koncernów oponiarskich. Model wyróżnia solidna konstrukcja, dostosowana do dużych obciążeń. Dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom uzyskuje dobre osiągi zimą, umożliwiając bezpieczne i stabilne prowadzenie pojazdu.

Oponę STRIAL 201 charakteryzuje masywny bark, który zapewnia jej trwałość i odporność na zużycie. Bieżnik pokrywa gęsta sieć lamelek, odpowiadająca za dobrą przyczepność na mokrych, ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Ich radialne ułożenie w środkowej części bieżnika, sprawia, że opona utrzymuje dobry kontakt z nawierzchnią w kluczowym obszarze. Model zaprojektowano do stosowania w krajach o surowych warunkach zimowych posiada możliwość kolcowania.

W Polsce opona dostępna jest w dystrybucji ITR CEE w rozmiarach od 14 do 16 cali i profilach od 80 do 60 z indeksami prędkości R-T. Cena opony 15-calowej od ok. 240 zł.

Więcej informacji na stronie: www.strial.pl.