effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Najbardziej uszczypliwa rodzina w Polsce: miniszczypce STANLEY FATMAX®


Marzenie każdego hobbysty-majsterkowicza i obowiązkowe wyposażenie warsztatu profesjonalisty. Tak w skrócie można przedstawić rodzinę miniszczypiec STANLEY FATMAX®.

Precyzja – rzecz święta

Co łączy mechaników, monterów, modelarzy i miłośników majsterkowania? Jedni powiedzieliby, że litera „m” na początku każdego wyrazu. Inni, że anielska cierpliwość. My jednak wiemy, że chodzi o coś zupełnie innego. Każdy z nich chce wykonywać swoją pracę jak najbardziej sumiennie, dokładnie i precyzyjnie. Każdy z nich jest bowiem mniejszym lub większym perfekcjonistą.

Komfort użytkowania – rzecz oczywista

Nawet najbardziej precyzyjne narzędzie może wpędzić w irytację, jeśli po kilku chwilach posługiwania się nim czujemy się jak człowiek zmuszony do udziału w ekstremalnej dyscyplinie sportu.

Jakość – rzecz najważniejsza

Wyobraźmy sobie narzędzie, na które zawsze możemy liczyć. Które nie zawiedzie nas w decydującym momencie. Które będzie służyć nam tak długo, że z czasem zaczniemy traktować je jako coś bardzo osobistego. Jako coś więcej niż tylko przedmiot zamknięty w skrzynce z narzędziami…

Miniszczypce STANLEY FATMAX®: precyzja, komfort i jakość

Twórcy całej rodziny miniszczypiec celująco odrobili zadanie domowe. Stworzyli poręczne narzędzia, które znakomicie spełniają trzy podstawowe funkcje: są precyzyjne, komfortowe i charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Za precyzję oraz jakość odpowiada wysokogatunkowa stal, z której wykonano szczęki szczypiec oraz bimateriałowy, antypoślizgowy, częściowo karbowany uchwyt, dzięki któremu manipulowanie narzędziem jest wyjątkowo łatwe.

Natomiast komfort użytkowania to przede wszystkim zasługa zastosowania sprężyny powrotnej. To ona sprawia, że jedyne, co musimy kontrolować, to poziom nacisku rękojeści szczypiec. Drugą cechą prezentowanych narzędzi, o której należy wspomnieć, omawiając wygodę użytkowania, są ich kompaktowe rozmiary. Pozwalają one na pracę w miejscach trudno dostępnych.

Najbardziej uszczypliwa rodzina narzędzi

Stanley oferuje sześć rodzajów miniszczypiec (dostępnych oddzielnie lub w zestawach 3- oraz 6-częściowych):

Kto powinien zainteresować się miniszczypcami STANLEY FATMAX®?

Oferowane przez Stanley narzędzia adresowane są zarówno do hobbystów, jak i do profesjonalistów. Miniszczypce doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest precyzyjna obróbka drutu lub kabli (cięcie, modelowanie, zaciskanie, zaginanie, przytrzymywanie itd.), a także jako uniwersalne narzędzia wszechstronnego zastosowania. Stanley kieruje swoją ofertę do monterów, mechaników, osób działających w branży modelarskiej oraz do wszelkiego rodzaju majsterkowiczów.

Zalety miniszczypiec STANLEY FATMAX® – podsumowanie

W sprzedaży dostępne są następujące produkty: