effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Na miarę potrzeb


Nowa miara STANLEY® MAX o długości taśmy 3 m, 5 m lub 8 m znajdzie zastosowanie w pracach DIY i profesjonalnych. Dwustronna taśma o szerokości 25 mm, magnetyczna końcówka i karabińczyk to najważniejsze zalety nowego produktu.

Miara jest niezbędna w profesjonalnych pracach budowlanych i majsterkowaniu. Pierwsze zastosowania wymagają taśm o długości 5 – 8 m, a drugie krótszych, do 3 m. Dodatkowe funkcje nowych miar STANLEY® MAXwnoszą działanie tych popularnych narzędzi na wyższy poziom.

Bimateriałową obudowę STANLEY® MAX stworzono z wytrzymałego plastiku odpornego na upadki i gumy ułatwiającej trzymanie. Miara jest mniejsza, dzięki czemu łatwiejsza w obsłudze jedną ręką, a żółto-czarny kolor umożliwia jej szybkie znalezienie w miejscu pracy. Obustronna taśma ułatwia odczytanie pomiaru także powyżej ramion i posiada optymalną szerokość, która daje wysięg bez podparcia 1,8 m w najkrótszej wersji, a 2,3 m w dłuższych. Urządzenie łatwo można przypiąć do różnych elementów ubioru roboczego – zamiast haka wprowadzono bardziej wszechstronny karabińczyk. Nowe miary posiadają także blokadę taśmy z szerokim, wygodnym przyciskiem.

Nowe miary przetestowano w laboratoriach badawczych STANLEY®, które gwarantują ich: