effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Młotki STANLEY® FIBERGLASS – idź za ciosem!


STANLEY® prezentuje nową gamę młotków FIBERGLASS. Wyróżniają się one większą siłą uderzenia niż poprzednie generacje tych narzędzi, są lepiej wyważone, bardziej wytrzymałe oraz – dzięki antypoślizgowej rękojeści – wygodniejsze w użyciu. Ciężka praca właśnie stała się lżejsza!


Nieważne, ile pracy dziś na Ciebie czeka. Nieważne, ilu kilogramom gwoździ będziesz musiał wskazać miejsce w szeregu. Ważne, jakiego narzędzia użyjesz … A trzymasz w dłoni najnowszy młotek STANLEY® FIBERGLASS! Nikt nie chciałby znaleźć się pomiędzy nim a ścianą!

Poznaj moc STANLEY® FIBERGLASS

Tam, gdzie liczy się siła, nie ma miejsca na kompromis. W nowych młotkach STANLEY® FIBERGLASS wydłużono ergonomiczną rękojeść i zmieniono proporcje wagi obucha do rękojeści. Dzięki temu siła uderzenia wzrosła i można jeszcze skuteczniej uporać się z pracą.

Narzędzie na lata

Nawet początkujący rzemieślnik wie, że młotek musi być wytrzymały. Nowe młotki STANLEY® FIBERGLASS uzbrojone są w rękojeść z dodatkiem włókna szklanego, połączoną z obuchem za pomocą żywicy epoksydowej. To rozwiązanie daje pewność, że narzędzie jest wytrzymałe.

Wiesz, że nie wypada

Ostatnią rzeczą, której byś sobie życzył, jest młotek wypadający z ręki. Antypoślizgowa, wydłużona rękojeść nowych młotków STANLEY® FIBERGLASS zapewnia większy komfort pracy i mniejsze zmęczenie, dzięki czemu oszczędzisz energię na nowe wyzwania!

Dla kogo przeznaczone są nowe młotki STANLEY® FIBERGLASS?

Linia FIBERGLASS powstała z myślą o:

Zalety nowej gamy młotków STANLEY® FIBERGLASS – podsumowanie

W sprzedaży dostępnych jest 25 modeli młotków STANLEY® FIBERGLASS.