effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Międzynarodowe Targi Warsaw Build ponownie zawitają do Warszawy


Już 16 listopada 2016 r. w Warszawie rozpoczynają się IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016 – wydarzenie zbliżające przedstawicieli branży i inwestorów.  Przez trzy dni odwiedzający warszawską halę EXPO XXI będą mogli z bliska zapoznać się z nowościami rynku materiałów budowlanych z kraju i zagranicy, poznać aktualne trendy wyposażenia wnętrz i porozmawiać z ekspertami.

miedzynarodwe-targi-budowlane-i-wnetrzarskie-warsaw-build

Warsaw Build 2016 to wydarzenie adresowane do architektów, projektantów, producentów, firm budowlanych, dystrybutorów, a także osób indywidualnych, planujących lub będących w trakcie budowy lub aranżacji domu – poszukujących fachowych porad oraz najlepszych materiałów budowlanych i wnętrzarskich. Podczas tegorocznej edycji, wystawcy zaprezentują innowacyjne rozwiązania i nowości produktowe: od materiałów izolacyjnych przez chemię i ceramikę budowlaną, wyroby z drewna, stolarkę drzwiową i okienną – po elementy wyposażenia wnętrz, w tym produkty wykończenia i wyposażenia łazienek. W specjalnej strefie prezentowane będą projekty artykułów wnętrzarskich niezależnych polskich projektantów, wyłonione w konkursie wzorniczym „Diamenty Designu” i najciekawsze propozycje stolarki budowlanej. Dodatkowo wydarzeniu towarzyszy II edycja międzynarodowych targów Aquatherm Warsaw – poświęconych najnowszym trendom w zakresie rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, technologii grzewczo-chłodniczych, wewnętrznych instalacji sanitarnych, saun i basenów.

Energooszczędny dom i trendy projektowe

Bogatą ofertę wystawienniczą targów uzupełnią interesujące konferencje, dyskusje i wykłady. Jednym z wiodących tematów będą najnowsze możliwości zwiększania efektywności energetycznej budowanych lub remontowanych domów i mieszkań. W programie panele i wykłady, poświęcone energooszczędnym technologiom, prezentacje dotyczące uzyskiwania zgody budowlanej w kontekście ostatnich zmian prawnych czy wykład na temat funkcjonalnego projektowania małych przestrzeni.

W programie m.in.

Pełny program wydarzenia dostępny na stronie https://www.warsawbuild.pl.

Warsaw Build 2016 jest jedynym w regionie spotkaniem branży budowlanej, przyciągającym tak liczne zainteresowanie kontrahentów zagranicznych. Udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli przedstawiciele m.in. z Portugalii, Indii, Rosji, Hiszpanii, Chin, Niemiec, Turcji, Ukrainy i Włoch.

Wstęp na targi i wszystkie wydarzenia towarzyszące jest wolny! Wymagana wcześniejsza rejestracja na stronie: https://www.warsawbuild.pl/Dla-Odwiedzajacych/Rejestracja-odwiedzajacych.aspx.

 

Informacje praktyczne:

Miejsce Targów:         EXPO XXI Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Godziny otwarcia:      16 listopada 2016, godz. 10:00-17:30

17 listopada 2016, godz. 10:00-17:30

18 listopada 2016, godz. 10:00-15:00