effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Majsterkowanie też może być smart


SMART TECH to nowa bateria bluetooth BLACK+DECKER™, która naładuje nie tylko gamę ponad 30 bezprzewodowych elektronarzędzi do domu i ogrodu, ale także smarfon i tablet. Dedykowana aplikacja podsuwa majsterkowiczom ciekawe projekty, pokazuje stan naładowania baterii, odnajduje ją w rozgardiaszu domowego warsztatu, a nawet umożliwia zdalne zablokowanie.

 Inteligentne urządzenia coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Ich elektroniczne elementy poprawiają szybkość i jakość pracy, a te połączone z siecią umożliwiają nawet zdalną kontrolę. Nowoczesne technologie są już także obecne w świecie narzędzi dla majsterkowiczów. Jak inteligentna bateria może im pomóc w codziennym życiu?

Z nową baterią BLACK+DECKER™ majsterkowanie wkracza w erę SMART. SMART TECH połączona z dedykowaną aplikacją na smartfona staje się multifunkcyjnym akumulatorem wyposażonym w bluetooth i gniazdo USB. Dzięki temu baterią można zdalnie zarządzać w całkowicie intuicyjny sposób. Aplikacja pokazuje poziom naładowania baterii i lokalizuje ją, przy pomocy sygnałów dźwiękowych i świetlnych, w gąszczu narzędzi, desek oraz innych materiałów zgromadzonych w przydomowym warsztacie. Udostępnia też bazę inspirujących poradników i projektów DIY z instrukcjami wykonania krok po kroku. Ciekawą funkcją zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania elektronarzędzi ładowanych za pomocą SMART TECH, szczególnie w domach z małymi dziećmi, jest opcja zablokowania baterii bezpośrednio z telefonu. Z kolei dzięki gniazdu USB SMART TECH może pełnić rolę swoistego power banku. Naładuje komputer, smartfon i tablet, nawet podczas letniego festiwalu, na kampingu, pod namiotem, czy też w górach.

Bateria jest już dostępna w renomowanych marketach, osobno oraz w zestawach:

SMART TECH (BL1518ST) bateria z systemem inteligentnej technologii – 268 zł brutto.

BDCHD18KST 18V Młoto-wiertarka z inteligentną baterią – 699 zł brutto.

BDCDC18KST 18V wiertarko-wkrętarka z inteligentną baterią – 619 zł brutto.