effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Lindos – wyróżnia się urodą


Nazwa nowego modelu zlewozmywaka Pyramis pochodzi od nazwy miejscowości znajdującej się na wyspie Rodos. Jej cechą wyróżniającą, nawet w Grecji, jest uroda: kąpielisk, skalistych zatok i piaszczystych plaż.  

Najnowszy model zlewozmywaka z kompozytu w ofercie marki Pyramis – Lindos, podobnie jak grecka miejscowość turystyczna, od której pochodzi jego nazwa, wyróżnia się urodą na tle innych zlewozmywaków o podobnym kształcie. Jego piękny, ponadczasowy design podkreślają starannie zeszlifowane krawędzie. Lindos może uzupełnić różnorodne aranżacje wnętrz kuchennych, od tradycyjnych po nowoczesne. Ten jednokomorowy zlewozmywak z okrągłą komorą zmywania i ociekaczem dostępny jest w pięciu najbardziej popularnych wśród polskich klientów kolorach: biały polarny, beż piaskowy, szary beton, czarny, karbon. Oferowany jest w dwóch wielkościach: 77×50 cm i 62×50 cm, każdy z komorą głębokości 19 cm. Oba modele pasują do szafki szerokości 45 cm.

Zlewozmywak Lindos, podobnie jak pozostałe zlewozmywaki kompozytowe Pyramis, produkowany jest ze specjalnej mieszanki, w skład której wchodzą zmielone minerały takie jak: granit, kwarc, krzem oraz piasek, akryl i włoskie żywice akrylowe. Firma stosuje m.in. najwyższej jakości piasek poddany procesowi silanizacji, dzięki któremu ziarenka są idealnie okrągłe i ściśle do siebie przylegają nie pozwalając wniknąć w strukturę zlewozmywaka cząstkom, np. kurkumy, kawy, wina czy herbaty, a także wygrzewa gotowe zlewozmywaki w piecu. Taki proces produkcji sprawia, że Lindos jest odporny na zarysowania, plamy, a także temperatury do 280 stopni C, jakie mogą osiągnąć np. rozgrzana żeliwna patelnia, czy też gotujący się olej.

Wysoką jakość zlewozmywaka Lindos potwierdza 30 letnia gwarancja producenta.

Ceny modeli Lindos w ofercie specjalnej razem z praktycznym blokiem na noże:

77×50 cm – cena katalogowa brutto to ok. 759 zł.

62×50 cm – cena katalogowa brutto to ok. 729 zł.