effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Klucz płasko-oczkowy w nowej odsłonie


Wszechstronny antypoślizgowy klucz płasko-oczkowy z grzechotką pozwala na szybszą i bezpieczniejszą pracę z zachowaniem maksymalnego komfortu i kontroli. Dostępny w rozmiarach od 6 mm do 41 mm klucz FACOM 467B ma dożywotnią gwarancję producenta.

Po dokładnej analizie potrzeb profesjonalnych użytkowników FACOM zaprezentował nową gamę antypoślizgowych kluczy płasko-oczkowy z grzechotką – FACOM 467B. Wyjątkowo wszechstronne, wytrzymałe, wydajne i precyzyjne klucze z serii FACOM 467B zostały zaprojektowane, by zwiększać produktywność, oszczędzać czas oraz szybko i bezpiecznie radzić sobie z dużą liczbą codziennych prac związanych z dokręcaniem i odkręcaniem śrub i nakrętek.

Klucze z serii 467B wyposażone zostały w innowacyjną grzechotkę pierścieniową, pozwalającą na zablokowanie główki śruby za pomocą końcówki oczkowej, co umożliwia pracę w dowolnej pozycji i zabezpiecza przed ześlizgiwaniem się klucza, wpływając na zwiększenie bezpieczeństwa. Co więcej, wbudowany mechanizm zapadkowy grzechotki pozwala wyeliminować ryzyko przypadkowego odwrócenia kierunku ruchu.

Dzięki wyjątkowemu projektowi kluczy z serii 467B, podczas odkręcania i zakręcania nacisk na główkę śruby wywierany przez końcówkę płaską jest większy na powierzchni niż na brzegach, co zapewnia maksymalną stabilność i kontrolę. W efekcie klucz jest łatwiejszy do prowadzenia i nie obraca się w dłoni. Co więcej, zabezpieczenie antypoślizgowe na końcówce płaskiej zapobiega ześlizgiwaniu się narzędzia ze śruby lub nakrętki, co dodatkowo zwiększa zarówno efektywność, jak i bezpieczeństwo pracy.

Ergonomiczna rączka kluczy z gamy 467B zapewnia dwukrotnie większą powierzchnię kontaktu z ręką, a dzięki temu – optymalny komfort i kontrolę, co sprawia, że narzędzie idealnie nadaje się do wykonywania powtarzalnych czynności – klucz może być obracany z większą prędkością, bez odczuwania dyskomfortu, a nawet bólu, który pojawia się zwykle przy korzystaniu ze standardowych kluczy.

„Współcześni fachowcy poszukują narzędzi gwarantujących maksymalną wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo, a te wyjątkowo zaprojektowane, antypoślizgowe klucze oczkowo-płaskie mają wszystkie zalety typowe dla wysokiej jakości narzędzi marki FACOM, dodatkowo pozwalając na jeszcze szybszą i bezpieczniejszą pracę oraz zapewniając maksymalny komfort i kontrolę. Jesteśmy przekonani, że produkty z serii 467B na wiele lat wejdą w skład podstawowego wyposażenia fachowców z branży przemysłowej i motoryzacyjnej” – Paweł Kamiński, Trade Marketing Specialist marki FACOM.

Klucze oczkowo-płaskie FACOM 467B dostępne są w wielu rozmiarach – od 6 mm do 41 mm – i mają dożywotnią gwarancję. Do kluczy można dokupić kieszonkowe etui, pozwalające na łatwy dostęp do narzędzi podczas pracy oraz ich wygodne przechowywanie.