effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Jak „druga skóra”


Elastyczna odzież robocza Snickers Workwear znakomicie odzwierciedla ruchy ludzkiego ciała. Unikalne połączenie zaawansowanych technologicznie materiałów gwarantuje jej doskonałe dopasowanie oraz komfort noszenia. Ta nowa linia odzieży jest optymalnym wyborem do prac wymagających maksymalnej mobilności.

Snickers Workwear wprowadza na rynek w pełni elastyczną odzież roboczą zapewniającą maksymalną swobodę ruchów. Taka odzież jest znacznie wygodniejsza w noszeniu, gdyż po założeniu, przylega bliżej ciała i staje się niemal „drugą skórą”. Ubrania z tkanin elastycznych nie ograniczają ruchów, a wręcz przeciwnie – podążają za każdym ruchem ciała. W nowej linii odzieży zastosowano rozwiązanie hybrydowe – elastyczną tkaninę typu Softshell wytrzymałą na zmienną pogodę, np. wiatr i lżejszy deszcz, połączono z dwuwarstwową tkaniną 4-stronnie elastyczną, której wyróżnikiem jest większa przewiewność. Ponadto, materiał 4-stronnie elastyczny zapewnia maksymalną elastyczność w każdym kierunku. Rozwiązanie hybrydowe zastosowano w spodniach Strecht FlexiWork+ 6940 oraz w kurtce Soft Shell Strecht FlexiWork 1940.

To nie są zwykłe spodnie

Spodnie Strecht FlexiWork+ 6940 to najwyższa klasa spodni roboczych, zarówno pod względem zastosowanych materiałów, jak i komfortu użytkowania. Nowoczesny wygląd uzyskano dzięki przylegającemu do ciała krojowi. Wyposażono je w wiele praktycznych udogodnień: odpinany i wytrzymały pasek Duraflex, pętelki narzędziowe, zapinane na rzepy uchwyty na narzędzia, szlufki z uchwytem na klucze, kieszenie kaburowe, kieszeń typu Cargo z naszywką identyfikacyjną, kieszeń z zapięciem na noże, czy wreszcie kieszeń na kolanie z elastycznej tkaniny wzmocnionej kevlarem Armortex®, do której można dopasować odpowiednie nakolanniki. Nogawki i kieszenie modelu 6940 Strecht FlexiWork+ wzmocniono warstwą tkaniny Cordura®. Pomyślano też, aby uszyć regulowane końce nogawek zapewniając tym samym pasowanie do obuwia. W środkowej części przodu nogawki oraz dolnym jej brzegu umiejscowiono zaczepy do obuwia, tak by spodnie zawsze pozostawały na swoim miejscu. Na końcach nogawek wszyto także 2-kierunkowe zamki zapewniające prosty sposób wietrzenia. Dzięki elastycznej tkaninie typu Softshell zastosowanej w tych spodniach są one wytrzymałe na zmieniającą się pogodę, na przykład wiatr i deszcz. Połączenie z dwuwarstwową tkaniną 4-stronnie elastyczną zapewnia, że spodnie są także bardziej przewiewne. Cena: 775,00 zł netto. Dostępne w kolorach: czarny, jasno-zielony, niebieski.

Kurtka dla wymagających

Kurtka Soft Shell Stretch FlexiWork 1940 to model dla najbardziej wymagających profesjonalistów, dla których tylko najlepszy ekwipunek jest wystarczająco dobry. Została uszyta z 4-stronnie rozciągliwej tkaniny Softshell Schoeller® zapewniającej elastyczność i ochronę przed wiatrem oraz wodą. Nowoczesny wygląd high-tech, bardzo podobny do kurtek outdoor’owych kurtka zawdzięcza zaawansowanym tkaninom i funkcjom. Zastosowano tu np.: praktyczny, przedni, 2-stronny zamek Aquaguard® Vislon czy wzmocnienia na łokciach z elastycznej tkaniny Armortex®. Kurtka posiada także duże przednie kieszenie z funkcją wentylacji, zapinaną na zamek kieszeń na rękawie i wysoki kołnierz chroniący przed wiatrem. Jej tył i rękawy przedłużono, zapewniając w ten sposób dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Cena: 695,00 zł netto. Dostępna w kolorach: czarny, jasno-zielony, niebieski.

Zaawansowana technicznie, w pełni elastyczna odzież FlexiWork znakomicie dopasowuje się do ciała. Gwarantuje najwyższy poziom swobody ruchów również podczas szybkiego tempa pracy. Najnowszą odzież marki Snickers Workwear można kupić w dobrych sklepach BHP na terenie całego kraju.