effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Dwukolorowe nowości Pyramis do kuchni


Firma Pyramis wprowadza na rynek nowe baterie kuchenne: Bello Duo i Silvio Duo. Dwukolorowe baterie kuchenne zyskały zainteresowanie ze strony polskich klientów. Pasują one zarówno dla zlewozmywaków stalowych, jak i granitowych.

 

Dwukolorowe baterie kuchenne to rozwiązanie, które łączy oba, stosowane dotychczas oddzielnie, rodzaje wykończenia: chrom i kolor granitu. Ten niekonwencjonalny design przyciąga uwagę osób poszukujących intrygujących, niestandardowych wzorów oraz wyróżniających się elementów wyposażenie wnętrz. Firma Pyramis proponuje dwa nowe modele dwukolorowych baterii kuchennych: Silvio Duo i Bello Duo. Ich kolory są idealnie dopasowane do zlewozmywaków granitowych Pyramis. Wraz z nowymi bateriami producent wprowadził do swojej oferty nowe, ponadstandardowe  długości wężyków: 50 cm. Dzięki nim Klienci, po zakupie baterii, nie będą musieli zaopatrywać się w przedłużki do wężyków lub kupować nowych wężyków. Pełna oferta baterii kuchennych Pyramis będzie sukcesywnie wyposażana w wężyki nowej długości.

 

Silvio to jednouchwytowa bateria kuchenna charakteryzująca się geometrycznym kształtem z delikatnymi zaokrągleniami. Takie wzornictwo doskonale współgra ze zlewozmywakami o prostokątnych komorach i obłych kantach, jak np. Sparta czy Korfu. Korpus Silvio Duo dostępny jest w czterech kolorach: piaskowy beż, czarny, karbon i szary beton. Wysoka wylewka i wygodna dźwignia mieszacza Silvio Duo wykończone są w kolorze chromu. Silvio Duo głowicę z solidnym zaworem ceramicznym, perlator ograniczający zużycie wody i system chroniącym przed osadzaniem się kamienia. Jej cena to ok. 229 zł brutto.

 

Silvio Duo, Informacje szczegółowe:

 

Bello Duo to bateria o klasycznym kształcie, z wysoką zaokrągloną wylewką, która wygląda doskonale w każdym wnętrzu. Dzięki nowej, dwukolorowej odsłonie, Bello Duo nabrała charakteru i stała się przez to jeszcze bardziej atrakcyjna. Bello Duo posiada wylewkę i uchwyt w kolorze chromu oraz korpus w kolorach: piaskowy beż, czarny, karbon lub szary beton. Bello Duo została wyposażona w praktyczny wężyk o ponadstandardowej długości 50 cm, głowicę z solidnym zaworem ceramicznym, perlator ograniczający zużycie wody i system chroniącym przed osadzaniem się kamienia. Jej cena to ok. 229 zł brutto.

 

Bello Duo, informacje szczegółowe:

 

Mieszacze kuchenne Pyramis zostały wyprodukowane zgodnie z normą ISO9001:2000 i są objęte 5-letnią gwarancją od wszelkich wad wykonania i niewłaściwego działania głowicy oraz 2 letnią gwarancją na korpus.