effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

BFW: Bardzo Fajne Wkrętarki


BLACK+DECKER™ wprowadza na rynek 3 modele wiertarko-wkrętarek dla majsterkowiczów. Dzięki odpowiednio dobranym funkcjom to doskonałe uzupełnienie amatorskiego warsztatu. Dwa biegi, udar, czy prosty kompakt? Wybór zależy tylko od fantazji.

Domowe prace wymagają czasem mocniejszych urządzeń. Wiercenie w murze, wkręcanie w twarde i miękkie materiały to zadania, którym sprosta tylko odpowiednio wytrzymała wiertarko-wkrętarka. Do tego dodajmy niewielkie przestrzenie, w których trzeba pracować i brak miejsca na przechowywanie wielu modeli. To typowy dylemat majsterkowicza – jak znaleźć urządzenie, uniwersalne i kompaktowe, a przy tym pozwalające na podjęcie się trudniejszych wyzwań?

Projektanci nowych wiertarko-wkrętarek BLACK+DECKER™ uzyskali idealny balans między mocą, a wielkością urządzenia. 3 nowe modele – BDCDC18, BDCDD186 i BDCHD18, są wyjątkowo kompaktowe i niewielkie, z wagą nieco ponad 1 kg. Na uniwersalność pozwala im silnik dający do 650 lub do 1400 obr./min., z możliwością wyboru 10 ustawień momentu obrotowego. Urządzenia mogą pracować ze zmienną prędkością, kontrolowaną spustem sprzęgła oraz posiadają możliwość zmiany obrotów lewo-prawo. Dla wygody ich bity i wiertła utrzymuje 2-tulejowy uchwyt z tworzywa sztucznego, a profilowany uchwyt z okładziną ANTI-SLIP daje pewność podczas wiercenia. Obszar pracy jest dodatkowo oświetlany zintegrowaną diodą LED.

Dołączone do zestawu: 18V akumulatory 1,5 Ah Li-ion i 200 mA, 400 mA lub 1 A ładowarka szybko uzupełnią pojemność i pozwolą wrócić do majstrowania. I co jeszcze ważniejsze z perspektywy amatorów zastosowano akumulatory Li-Ion, które są pozbawione „efektu pamięci”. Dzięki temu można je doładować w dowolnym momencie – czy po kilku godzinach, czy też po zimowej przerwie. O ich sukcesie w domowym warsztacie zdecydują szczegóły. Jaki model będzie najlepszy?

Lekkość pracy z BDCDC18

Dla komfortowego używania narzędzi ważna jest ich wielkość i waga – im mniejsze urządzenie, tym dłużej można nim pracować bez zmęczenia. BLACK+DECKER™ zaprojektował kompaktową wiertarko-wkrętarkę dostosowaną do domowych potrzeb, która pozwoli wywiercić kilkanaście otworów bez zmęczenia lub szybko zmontować zestaw mebli.

Gdzie chcesz się wkręcić, BDCDD186?

Możliwość zmiany biegów pozwala na jeszcze bardziej precyzyjną pracę. Pierwszy bieg z małą prędkością i wysokim momentem obrotowym służy do wkręcania wkrętów. W wiertarko-wkrętarce BLACK+DECKER™ oznacza to do 380 obr./min. Drugi z odwrotnymi parametrami stworzono do wiercenia, co odzwierciedla maksymalna prędkość do 1450 obr./min.

Moc kruszenia muru od BDCHD18

W pracach, które mogą czekać w domu skutecznie zastąpi młotowiertarkę. Udar pozwala ze spokojem podejść do wiercenia dziur w murze, a funkcja wkręcania poradzić sobie z podstawowym montażem. Odpowiednie mechanizmy zmieszczone w kompaktowym urządzeniu dadzą pewność perfekcyjnej pracy.

Nowe wiertarko-wkrętarki BLACK+DECKER™ dostępne są w renomowanych marketach budowlanych.