effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne – bezpłatne szkolenie dla branży budowlanej


Umiejętna autoprezentacja buduje wizerunek eksperta i reprezentowanej przez niego firmy. Effective Public Relations zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do przedstawicieli branży budowlanej i wnętrzarskiej, przygotowujące do wystąpień publicznych i efektywnej komunikacji z mediami. Spotkanie i warsztaty odbędą się 21 kwietnia 2017 o godzinie 11.00 podczas targów Building Solutions 2017.

Założeniem szkolenia realizowanego przez Effective Public Relations jest wsparcie managerów i przedstawicieli z firm branży budowlanej i wnętrzarskiej w zakresie kreowania eksperckiego wizerunku w relacjach biznesowych, współpracy z mediami i współpracownikami. Podczas szkolenia uczestnicy poznają zasady komunikacji niewerbalnej, praktyczne sposoby niwelowania stresu i budowania kompetencji dobrego mówcy. Elementem szkolenia będą warsztaty pracy z kamerą.

Szkolenie poprowadzi doradca w zakresie budowania wizerunku, właścicielka Effective PR Paulina Gadomska-Dzięcioł. Agencja Effective PR specjalizuje sie w strategicznej komunikacji marketingowej dla firm osób i instytucji, ze szczególnym uwzględnieniem branży budowlanej i wnętrzarskiej, rynku nieruchomości, architektów, motoryzacji czy usług prawniczych. Firma jest inicjatorem kampanii edukacyjnej „Energooszczędność w moim domu„, prowadzi blog prdlabudownictwa.pl.

Informacje praktyczne:

Szkolenie „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne” – 21 kwietnia 2017 r. godzina 11.00.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia: kontakt@effectivepr.pl, tel. (22) 822 07 52.

Miejsce: Building Solutions, Ptak Warsaw Expo al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Bezpłatny dojazd autobusem z Dworca Centralnego. Więcej informacji: https://building-solutions.pl. Wstęp wolny.