effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Zapach porządku


W czym tkwi sekret zadbanego domu? Odkurzacz, który nie tylko wciąga kurz, ale także poinformuje, kiedy pora wymienić filtr i naładować baterię. Pięć modeli Smart Tech BLACK+DECKER™ nie dość, że sprawnie poradzi sobie z zabrudzeniami to może także zachwycić pozostawieniem miłej woni. Pozostaje tylko wybrać kolor.

Sprzątanie bywa kłopotliwe. Najpierw wyciąganie kabla i przedłużacza, później przesuwanie mebli i sięganie do żyrandola lub półek. Do tego hałas, dziwny zapach i brak pewności, kiedy odkurzacz się zapcha. Na szczęście nowoczesna technologia przychodzi nam z pomocą. Wysoka funkcjonalność najnowszych odkurzaczy linii Smart Tech BLACK+DECKER™ uczyni sprzątanie wręcz przyjemnym. Inteligentne odkurzacze wyposażone są w odpowiednie sensory, które wspomagają działanie. Sensor filtra wskaże, kiedy opróżnić pojemnik, sensor baterii pokaże poziom załadowania akumulatora, a sensor podłogi dostosuje siłę ssania do podłoża, wykrywając czy czyścimy puszysty dywan, czy twardą powierzchnię. Sercem i napędem nowej linii odkurzaczy Smart Tech jest nowy Dustbuster – niewielkie urządzenie z olbrzymimi możliwościami. W środku może zmieścić dedykowane wkłady zapachowe, a z zewnątrz zdobi go jedna z dwóch wersji kolorystycznych.

Nowy Dust buster Smart Tech

W kompaktowym odkurzaczu ręcznym Dustbuster Smart Tech pojawiły się innowacje proste, ale zwiększające skuteczność odkurzania. Przezroczysty pojemnik na kurz można odczepić jednym ruchem, aby wyrzucić nieczystości czy też opłukać go wodą. Zwiększa to żywotność filtra i pozwala utrzymać stałą siłę ssania. Nowe urządzenia dają także możliwość użycia wkładów zapachowych, które zostawią po sprzątaniu przyjemny zapach. Kompaktowa konstrukcja daje swobodę ruchów, a wydłużana końcówka szczelinowa mieści się w wąskich przestrzeniach, np. za meblami. Ręczny Dustbuster sprawnie zbiera okruchy z kanapy uniwersalną końcówką, a zintegrowana z nią szczotka umożliwia wygodne czyszczenie tapicerki. Wysoka wydajność i efektywność odkurzania jest zasługą potrójnego systemu filtracji: z funkcją odwirowywania, filtrem wstępnym i harmonijkowym. Zależnie od modelu urządzenie ładuje się za pomocą kompaktowej ładowarki typu Jack lub bazy ładującej. Pozwala to na szybkie uzupełnienie baterii dzięki technologii Smart Charge –ładowanie do pełna w mniej niż 5 godzin. Nowy Dustbuster Smart Tech jest zasilany akumulatorem Li-lon wykorzystywanym m.in. w laptopach czy smartfonach co czyni go lżejszym o 15 %, a jego baterię dwukrotnie bardziej żywotną w stosunku do poprzednich modeli.

Wysoki poziom wygody

Rozszerzeniem działania Dustbustera jest Smart Tech 2 w 1, łączący skuteczność i wygodę użycia. Pionowa konstrukcja elektroszczotki, w której mieści się odkurzacz ułatwia trzymanie i prowadzenie po podłodze przy minimalnym wysiłku. Włączniki umieszczone na szczycie odkurzacza pozwalają go uruchomić, a później wygodnie nim sterować bez pochylania się. Pionowy odkurzacz 2 w 1 od BLACK+DECKER™ jest łatwy do przechowywania i sprawdzi się nawet w niewielkich wnętrzach, nie zabierając cennej przestrzeni. Urządzenie jest ładowane za pomocą wygodnej bazy ładującej.

Połączone siły

Innym rozwiązaniem jest odkurzacz pionowy Smart Tech BLACK+DECKER™ ze zintegrowaną szczotką podłogową. Długa końcówka z obrotową szczotką podłogową montowana do Dustbustera przyspieszy codzienne obowiązki w domu i w prosty sposób pomoże utrzymać czystość. Z łatwością dostaje się pod duże meble. Urządzenie można ładować bazą ładującą z możliwością powieszenia na ścianie.