effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Stal ma styl


Alea to nowa linia stalowych zlewozmywaków greckiej firmy Pyramis. Ich prostokątna bryła, nowoczesny design i funkcjonalność dodają kuchni szyku i charakteru. W ofercie jest kilka wielkości zlewozmywaków, dzięki czemu łatwo wybierzemy ten model, który pasuje do naszej kuchni.

Zlewozmywaki Alea to nowość w ofercie greckiej firmy Pyramis – producenta nowoczesnych elementów wyposażenia kuchennego. Piękne, wykonane z najlepszego gatunku nierdzewnej stali, tworzone były przez projektantów Pyramis z myślą o osobach podążającymi za trendami, nie uznającymi designerskich kompromisów oraz wymagających najwyższej jakości i funkcjonalności. Niezależnie od wielkości wybranego zlewozmywaka, czy stylu w jakim urządzone jest wnętrze, Alea stanowić będzie stylową „kropkę nad i” w każdej kuchni.

 

Linii Alea odpowiada różnym potrzebom użytkowników. Osoby mieszkające w pojedynkę oszczędzą miejsce, decydując się na zlewozmywak jednokomorowy. W przypadku par lub rodzin, dwukomorowy może okazać się najlepszym wyborem, a rozwiązaniem łączącym oba powyższe jest zlewozmywak półtorakomorowy, składający się z dużej komory oraz małej – pomocniczej. Mała przestrzeń w drugiej komorze często przydaje się np. do rozmrażania i odsączania żywności lub do odstawienia naczyń przed ich wypłukaniem.

 

Najwyższa jakość materiałów użytych w produkcji zlewozmywaków Alea zapewnia im bezkompromisową wytrzymałość, czego potwierdzeniem jest stuletnia gwarancja udzielana przez producenta. Stal nierdzewna, z której Pyramis wykonuje zlewozmywaki stalowe, jest odporna na działanie kwasów, środków czyszczących i wysokich temperatur, dzięki czemu służą one przez długie lata. Specjalne klamry montażowe oraz uszczelka poliuretanowa ułatwiają instalację zlewozmywaka i pomagają zachować powierzchnię roboczą w czystości – woda czy resztki jedzenia nie mają szans dostać się między zlewozmywak a blat!

 

Linia Alea dostępna jest w ofercie studiów mebli kuchennych, które realizując projekty dla swoich klientów, pragną zaoferować im najwyższą jakość. Ceny katalogowe produktów z linii Alea:

 

Zlewozmywak ALEA (79×50) jedna komora (odwracalny):           799,00 zł brutto

Zlewozmywak ALEA (100×50) półtorej komory (odwracalny):   999,00 zł brutto

Zlewozmywak ALEA (79×50) dwie komory:                                        899,00 zł brutto