effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Nowa Mazda CX-9 na oponach YOKOHAMA – komfort nowej generacji


Opony japońskiego koncernu YOKOHAMA wybrano na oryginalne wyposażenie nowej Mazdy CX-9. Montowanym fabrycznie ogumieniem jest dedykowana SUV-om opona premium GEOLANDAR H/T G056. Wytrzymały model zapewnia wysoką stabilność podczas szybkiej jazdy na drogach asfaltowych i w terenie, a także przyczynia się do mniejszego zużycia paliwa. 

Opony GEOLANDAR H/T G056, w rozmiarze 255/60R18 107H oraz 255/60R18 108H, stały się oficjalnym wyposażeniem modelu Mazdy CX-9, należącego do segmentu samochodów typu SUV. Poddany lifitingowi flagowy model Mazdy zadebiutował na amerykańskim rynku wiosną 2016 r.

Wybrana przez Mazdę opona GEOLANDAR H/T G056 to najnowszy model letni YOKOHAMY dedykowany samochodom typu SUV i 4×4. Oponę zaprojektowano z wykorzystaniem elementów innowacyjnej technologii BluEarth, by sprostać najwyższym wymaganiom w zakresie trwałości ogumienia oraz bezpieczeństwa na drogach. Model zapewnia doskonałą przyczepność na różnych rodzajach nawierzchni, stabilność i precyzję prowadzenia, także w warunkach szybkiej jazdy. Udoskonalona mieszanka gumy zwiększa elastyczność i powierzchnię styku opony z podłożem. Dzięki wykorzystaniu w niej polimeru opona uzyskuje również niskie opory toczenia, przekładające się na oszczędność paliwa. Wytrzymały i odporny na uszkodzenia model wyposażono w dodatkowe boczne wzmocnienia gwarantujące długotrwałą eksploatację.

Nowa CX-9 jest wysokiej klasy modelem Mazdy z linii aut nowej generacji, wyposażonym w technologię SKYACTIV, inteligentny układ napędu na 4 koła oraz zaawansowany system bezpieczeństwa. Najmocniejszy w ofercie Mazdy silnik 2.5T – z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa – pozwala rozwinąć moc 250 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 420 Nm. Przestronne wnętrze i wygodne fotele, a także najnowsze technologie i elementy wyposażenia nowej Mazdy CX-9, w tym opony YOKOHAMA, mają za zadanie zapewnić maksymalny komfort jazdy.