effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Innowacyjne opony High-Performance YOKOHAMA na targach w Genewie


Najnowsze produkty i rozwiązania z szerokiej gamy zaawansowanych opon premium YOKOHAMA będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji Geneva International Motor Show. Wydarzenie, odbywające się w dniach od 9 do 19 marca 2017 r. w Szwajcarii jest jedną najważniejszych imprez branży motoryzacyjnej na świecie.

Podczas nadchodzących Geneva International Motor Show 2017 wystawcy z całego świata po raz 87. zaprezentują nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania i osiągnięcia technologiczne z obszaru motoryzacji. W wydarzeniu nie zabraknie japońskiej marki YOKOHAMA, która przedstawi najnowsze produkty i rozwiązania stosowane w oponach osobowych i sportowych. Z okazji 100. rocznicy powstania koncernu Yokohama Rubber Co, przypadającej w 2017 roku, na odwiedzających czekają dodatkowe atrakcje.

Na stoisku YOKOHAMA zademonstruje najlepsze modele opon, m.in. z flagowej serii sportowej ADVAN, w tym oponę ADVAN Sport V105 – stworzoną z wykorzystaniem najnowszych technologii opracowanych na potrzeby wyścigów WTCC, czy najnowszą oponę sportową ADVAN A052 z homologacją drogową. Wśród prezentowanych modeli dostępna będzie także nowa opona osobowa ADVAN Fleva V701 i przeznaczona do SUV-ów wszechstronna opona GEOLANDAR A/T G015 – które w tym roku zadebiutują na polskim rynku.

Oprócz zaawansowanych modeli opon, zwiedzający będą mogli zapoznać się z dotychczasowymi osiągnięciami technologicznymi japońskiego producenta, jego wkładem w rozwój bezpieczeństwa i działaniami na rzecz środowiska. Na stoisku prezentowany będzie jubileuszowy film upamiętniający pierwsze 100 lat Yokohama Rubber Co., przybliżający najważniejsze etapy rozwoju w kierunku globalnej marki.

Dodatkową atrakcją dla fanów opon i futbolu będzie możliwość sfotografowania się z „wirtualnymi” zawodnikami angielskiego klubu piłkarskiego Chelsea, oficjalnego partnera YOKOHAMA. W tym celu marka wykorzysta specjalnie stworzoną aplikację opartą na funkcji rzeczywistości rozszerzonej.

Zespół YOKOHAMA będzie czekał na spotkanie z klientami i odwiedzającymi targi na stoisku numer 4231 w hali 4.

Wszelkie informacje na temat nowości YOKOHAMA i wykorzystanych rozwiązań w prezentowanych oponach będzie można uzyskać na konferencji prasowej YOKOHAMY, która odbędzie się we wtorek, 7 marca 2017 roku, o godzinie 14:30, na stoisku 4231 w hali 4.