effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

Bielizna na zmienną aurę


Wiosną spędzamy coraz więcej czasu na świeżym powietrzu – zarówno pracując, jak i uprawiając sport. Najlepszą bazą męskiego stroju do aktywności wykonywanych podczas zmiennej, wiosennej aury, będą termoaktywne szorty i koszulka z linii XTR marki Snickers Workwear.

Koszulkę i szorty Snickers Workwear z linii XTR powinien mieć w szafie każdy, kto niezależnie od warunków atmosferycznych przez długie godziny przebywa na świeżym powietrzu. Bielizna ta jest doskonała zarówno do pracy fizycznej, jak również podczas typowo wiosennych aktywności – jazdy na rowerze, biegania, spacerów, wędrówek po górskich szlakach, łowienia ryb i zajęć w ogrodzie.

 

Szorty i koszulka z linii XTR Snickers Workwear wykonane są z wysokowydajnej tkaniny A.V.S. (Active Vaporize System), która zapewnia optymalny system wentylacji i izolacji ciepła. Oznacza to, że skutecznie odprowadza wilgoć utrzymując odpowiednią temperaturę ciała i suchą skórę. Ta „oddychająca” i szybkoschnąca tkanina, która jest mieszanką poliestru i nanoziaren węgla drzewnego z bambusa, zapobiega również powstawaniu przykrego zapachu.

 

Dzięki doskonałemu krojowi i elastyczności, bielizna z linii XTR idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki. Choć jest tak komfortowa, że nie czuje się jej pod ubraniem, gwarantuje ciału komfort przy każdej pogodzie.

 

Rozmiary: XS-XXL

Materiał: Oddychająca tkanina A.V.S.: 56% poliamid, 40% polipropylen, 4% elastan, 200 g/m².

Ceny: T-shirt XTR (model 9432) 225,00 zł brutto oraz Szorty XTR (model 9433) 129,00 zł brutto.