effectivepr warszawa - agencja marketingowa
  • Polski
  • English

3 skrzynie TSTAK – 3 razy więcej możliwości


10, 20, czy 30 kg? – niezależnie od tego ile sprzętu trzeba przetransportować 3 nowe skrzynie STANLEY FATMAX® TSTAK zmieszczą w sobie wszystko co potrzebne. Skonstruowane z wytrzymałego plastiku, z wygodnymi uchwytami są pojemne, ergonomiczne i gwarantują wygodę pracy.

Solidne skrzynie narzędziowe to ważne wsparcie dla fachowców. Te najlepsze dzięki dowolnej konfiguracji elementów dają swobodę i elastyczność działania niezależnie od wykonywanej pracy. Ich dopracowane szczegóły, przewidujące wykonywane działania to dodatkowy pomocnik na budowie. Czym wyróżniają się prawdziwie profesjonalne rozwiązania?

SKRZYNIA STANLEY FATMAX TSTAK Z MOCNĄ RĘKOJEŚCIĄ

Gdy do pracy potrzeba niewielu narzędzi idealnie sprawdzi się głęboka skrzynia narzędziowa o udźwigu do 20 kg. Jej długi uchwyt biegnący przez całą długość zapewnia pewny chwyt i wygodę podczas noszenia. Pokrywę, która wytrzymuje obciążenie 10 kg, zamykają antykorozyjne, metalowe zatrzaski o dużej wytrzymałości i trwałości. Na wierzchu obudowy znajduje się tabliczka z miejscem na opis.

Kosz STANLEY FATMAX® TSTAK TOTE

Kosz STANLEY FATMAX® TSTAK TOTE w przestronnym wnętrzu zmieści do 20 kg obciążenia. Zapewni porządek drobnym, jak i nieco większym narzędziom. Pozwoli także przechowywać je pionowo. Ergonomiczny uchwyt zwiększy szybkość i wygodę przemieszczania się na miejsce pracy. Kosz można także opisać na znajdującej się na zewnątrz tabliczce np. za pomocą imienia.

SKRZYNIA STANLEY FATMAX® TSTAK Z AUTOMATYCZNIE OTWIERANĄ POKRYWĄ

Do zadań wymagających dużej liczby narzędzi potrzebna będzie skrzynia z nośnością do 30 kg. Z łatwością przetransportuje ona potrzebny sprzęt, dzięki solidnym, 7-calowym kołom i wygodnemu uchwytowi teleskopowemu, który wytrzyma nawet 50 kg obciążenia. Pokrywa skrzyni, zamykane na metalowe zatrzaski otwiera się automatycznie. Skrzynia posiada także miejsce na opis.