Strona główna  » Biuro prasowe  » Tradycyjny smak domowych produktów w Jankach

Biuro prasowe

Firma

Tradycyjny smak domowych produktów w Jankach

W najbliższy weekend w Centrum Janki odbędzie się jarmark produktów regionalnych. Będzie to pierwsze z kilku tego typu wydarzeń zaplanowanych na rok 2012 w Jankach.


Od 20 do 22 stycznia w całym Centrum Janki unosić się będzie aromatyczna woń żywności regionalnej. Wszyscy wielbiciele kuchni staropolskiej będą mieli okazję do skosztowania i zakupu produktów z różnych zakątków Polski. Na stoiskach znajdą się tradycyjne przysmaki przygotowane zgodnie z regionalnymi recepturami, pasją i co najważniejsze ze smakiem. W ofercie dostępne będą regionalne sery Korycińskie, wędliny i kiełbasa z Podlasia, pyszne oscypki z górskich bacówek, świeże pieczywo kurpiowskie, tradycyjne pajdy ze smalcem z Sierpca, domowe pierogi i konfitury oraz naturalne soki owocowe i miody. Na straganach prezentowane będzie również rękodzieło artystyczne. Jarmark regionalny będzie czynny w piątek i sobotę od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od godz. 9.00 do 20.00.

„Zaobserwowaliśmy bardzo duże zainteresowanie naszych Klientów żywnością regionalną. Dlatego postanowiliśmy zorganizować w tym roku serię jarmarków regionalnych oferujących przysmaki przygotowywane według tradycyjnych receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenia. To właśnie dzięki tym domowym przepisom produkty żywnościowe mają ten wspaniały smak i zapach – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Handlowego Janki. „Mam nadzieję, że różnorodność oraz wysoka jakość produktów dostępnych podczas tegorocznych jarmarków w Centrum Janki zadowoli każdego konesera dobrego jedzenia” – dodaje Anna Walerych.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.

Kontakt dla prasy:
Joanna Dziewicka
Marketing Manager, Apsys Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 701 92 71, e-mail: jdziewicka@apsysgroup.pl

Joanna Stankiewicz, tel.
Effective Public Relations
(22) 822 07 52, e-mail: jstankiewicz@effectivepr.pl


Pliki do pobrania:
- tradycyjny_smak_domowych_produktow_w_jankach.doc
- tradycyjny_smak_domowych_produktow_w_jankach.txt
- plakat.jpg
- jarmark.jpg

Aktualności

Stanley 16 lutego 2012
Nowe wytrzymałe narzędzia pomiarowe od Stanley’a więcej

Centrum Janki 16 lutego 2012
Drobiny Czasu w Centrum Janki więcej

De WALT 08 lutego 2012
Nowe, wszechstronne lasery od DeWALT więcej

Centrum Janki 02 lutego 2012
Fafernuchy i inne przysmaki regionalne w Centrum Janki więcej